Genel Başkanlık seçimlerinin ardından neler yaptığı merak ediliyordu! Kemal Kılıçdaroğlu: Günlerim yoğun geçiyor

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Genel Başkanlık seçimleri sonrası neler yaptığı çok konuşuluyordu. Kılıçdaroğlu’ndan bir açıklama geldi. Genelde ofiste olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, "Aslında günlerim yoğun geçiyor. Konumuz hep ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılardan nasıl kurtarılabileceğine ilişkin oluyor." dedi.

Genel Başkanlık seçimlerinin ardından neler yaptığı merak ediliyordu! Kemal Kılıçdaroğlu: Günlerim yoğun geçiyor

CHP’nin bir önceki dönem Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçimlerin ardından neler yaptığı merak ediliyor.

Ankara'da açtığı ofisine giden Kılıçdaroğlu, “Sıcak siyasetin içinde sorgulamalar ve konulara derinlemesine inilmesi pek mümkün olmuyordu. Oysa bu tür görüşmeler son derece önemli. Hele vakit yönünden bir sıkıntınız yoksa” diyerek günlerini nasıl değerlendirdiğini anlattı.

Kemal Kılıçdaroğlu, Sözcü yazarı Saygı Öztürk’e konuştu.

"KONUMUZ HEP ÜLKEMİZİN İÇİNDE BULUNDUĞU SIKINTILAR"

Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları şöyle:

"Aslında günlerim yoğun geçiyor. Sosyolog ve felsefecilerin bir araya gelmesi, üzerinde durdukları konular çok ilgi çekici. Bunların arasına tarihçi de olunca sohbet çok anlamlı ve derin oluyor. Konuşulan konulardan birisi ‘orta sınıf’ idi. Bu, siyasette konuştuğumuz konuları daha da derinleştiriyor. 6 Aralık’ta yine ofiste bir araya gelip sohbetimizi sürdüreceğiz. Daha sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden bir grup öğretim üyesiyle bir araya geleceğiz. Onlarla diğer ülkelerde ve Türkiye’deki durumu, gelişmeleri konuşacağız. Kuşkusuz bunlar son derece yararlı görüşmeler. Eski ve halen kamuda çalışan bürokratlardan, eski ve halen siyasette olan isimlerden gelenler oluyor. Bunlar yalnız CHP’li değil, farklı siyasi partilerden de var. Konumuz hep ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılardan nasıl kurtarılabileceğine ilişkin oluyor." dedi.