Gonca Vuslateri'den flaş aşk itirafı!

Gonca Vuslateri, bir televizyon kanalında Hakan Altun ile aşk iddialarını yanıtladı.

Google Haberlere Abone ol

Geçtiğimiz aylarda Ajda Pekkan ile birlikte olduğu öne sürülen Hakan Altun'un bu kez oyuncu Gonca Vuslateri ile aşk yaşadığı iddia edildi. Sosyal medya paylaşımları, aşk iddialarını güçlendirdi.

'Söylemezsem Olmaz'a açıklamalarda bulunan Vuslateri, hakkında çıkan aşk iddialarını doğruladı. Hakan Altun ile aşk yaşadığını itiraf eden oyuncu, "Urla'da film çekimindeyim. Çok mutluyum, mutluyuz" açıklamasını yaptı.

Ünlü oyuncudan, geçen günlerde sosyal medyada, "Birini sevmek... Gördüğün ilk kalp resminin içine girip, onubir hayal etmek. Öpmek o hayali. Şüküre rast getirmek. Küçücük kalbi..Kollayarak sev beni. Susarak. Dökerek sev. Aklıma takılsın kazağın. Bana eksil. Bana ağ’la kendini. Böyle böyle yazılsın kaderimiz. Turam sensin..." paylaşımı geldi.

Hakan Altun ise bu gönderiye, "Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın. Vuslatı beklerken..." notu ile yanıt verdi. Kalp işaretleriyle süslü bu mesajdaki “Eri ve Gonca” sözcükleri, Gonca Vuslateri’nin soyadı olarak yorumlanmıştı. Gonca Vuslateri ve Hakan Altun, son olarak Emel Müftüoğlu'nun doğum gününde ayrı masalarda objektiflere yansıyor.

Ajda Pekkan'la aşk iddiası

Geçtiğimiz günlerde Hakan Altun'un Ajda Pekkan'la aşk yaşadığı iddia edilmişti. Altun aşk haberlerini yalanlayarak " Ajda hanımla müzik ve dostluk dışında herhangi bir ilişkimiz yoktur" demişti.