Ayrıldıklarını duyurmuşlardı! Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu cephesinde flaş gelişme!

Şu sıralar TRT ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde "Taner" karakterine hayat veren Berk Atan sevgilisi ile Selin Yağcıoğlu ile olan ilişkilerini noktaladıklarını açıklamıştı. Ünlü çiftin cephesinde flaş bir gelişme yaşandı. İşte detaylar...

Ayrıldıklarını duyurmuşlardı! Bir şans daha...

2012'de Best Model birincisi olduktan sonra oyunculuğa adım atan Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımla birlikteliklerini ilan etmişti.

Yaz sezonunu Çeşme'de geçiren çiftten Atan, sevgilisine evlenme teklifi etmiş, 'Evet' yanıtını veren Selin Yağcıoğlu da tektaşını parmağına takmıştı.

Ancak çiftten geçtiğimiz hafta ayrılık haberi gelmişti. Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu, sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklama ile aşklarını noktaladıklarını duyurmuştu.

Bir çocuk annesi Yağcıoğlu, "Berk Atan ile ilişkimizi karşılıklı konuşarak bitirmiş bulunuyoruz. Kendisine hayatta sağlık ve mutluluk dilerim" ifadelerini kullanırken; Berk Atan ise, "Selin ile ilişkimizi konuşarak sonlandırdık" mesajını yayınlamıştı.

"Sen dünyanın en güçlü kadınlarından birisin" 

Ayrılığın ardından Yağcıoğlu, Instagram'dan kızının doğum gününü kutladı. Atan ise Su ile birlikte poz veren Selin Yağcıoğlu'nun gönderisine kayıtsız kalmadı.

Yağcıoğlu'na seslenen ünlü oyuncu, "Selin sen dünyanın en güçlü kadınlarından birisin. Su çok şanslı, senin gibi bir anneye sahip olduğu için. Senin için her şey bir yana, Su bir yana. Bunu en iyi ben biliyorum" yorumunda bulundu. 

Ünlü çiftin ilişkilerine bir şans daha verdiği iddia edildi.