Camdaki Kız’da şoke eden ifşa!

Camdaki Kız’da şoke eden ifşa! Yasak aşk böyle ortaya çıktı...

Camdaki Kız’da şoke eden ifşa!


Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı dizisi Camdaki Kız dizisi 16. yeni bölümüyle 21 Ekim Perşembe seyirci karşısına çıktı. Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Nur Sürer, Enis Arıkan, Tamer Levent, Cihangir Ceyhan ve Devrim Yakutoğlu'nun başrollerde oynadığı Camdaki Kız'ın son bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı.

Hayrı yasak aşka tanıklık etti

Camdaki Kız'ın 21 Ekim Perşembe akşamı yayınlanan 16. bölümünde Hayri, Sedat ve Cana'nın yaşadığı yasak aşkı öğrenenlerden biri oldu. Sedat ve Cana, ilişkilerinin duyulmaması için çırpınırken Hayri, tesadüf eseri otelin otoparkında onları gördü. Cana'nın Sedat'la yakınlaştığı anlar, Hayri'yi öfkelendirirken Nalan'a olan üzüntüsünü de arttırdı.

 İşte o anlar...


Cana ve Sedat aşkı ifşa oldu

Selen, Gülcihan ve Rafet’in evliliklerinin 35’inci yıl için sürpriz olacak bir parti düzenledi.

 Partinin sonunda ise herkesi şoke eden görüntüler ortaya çıktı.  Sahneye indirilen perdede, Cana ve Sedat'ın yasak aşk görüntüleri yayınlandı.

 Davetliler izledikleri görüntüler karşısında büyük şok yaşadı.  Cana ve Sedat'ın yasak aşk videosunu kimin yayınladığı ise merak konusu oldu. Kaynak: Medyaradar