Güncel akaryakıt fiyatları! 4 Temmuz akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? İşte, 4 Temmuz güncel akaryakıt fiyatları...

Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Benzine zam mı geldi? Rusya-Ukrayna savaşı brent petrolde dalgalanmalara sebep oldu. 4 Temmuz Pazartesi akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Araç sahipleri güncel tabloyu merak etti. İşte, 4 Temmuz güncel akaryakıt fiyatları...

Güncel akaryakıt fiyatları!

Son dönemlerde yaşanan dolar ve brent petroldeki akılalmaz dalgalanmalar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Araç sahibi vatandaşlar gelen zamların ardından güncel akaryakıt fiyatlarını araştırıyor. Benzine zam mı geldi? Gündemden eksik olmayan indirim ve zam haberleri sürekli değişiklik gösteriyor. 

Araç sahipleri artık sabah uyandıklarında güncel akaryakıt fiyatlarına bakıyor. 4 Temmuz Pazartesi akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Son bir senede yapılan zamlar araç sahiplerini zora soktu. Dolar kurundaki artışa bağlı olarak brent petrol artışları beraberinde motorin ve benzinde yükselişe neden oluyor. 

2 Temmuz Cumartesi günü itibarıyla benzine 2 lira 13 kuruş, otogaza 1 lira 75 kuruş değerinde indirim gelmişti. Motorin fiyatları da geçtiğimiz günlerde 2 TL indirim sonrasında 84 kuruş daha indirime girmişti. 2022 senesinde yapılan zam araç sahiplerinin korkulu rüyası oldu. LPG, mazot, motorin ve benzin fiyatları güncel rakamlar her geçen gün araştırılıyor. 

Akaryakıt fiyatlarında yaşanan artışla birlikte güncel rakamlar şu şekildedir. İşte, 4 Temmuz 2022 güncel akaryakıt fiyatları...

4 TEMMUZ 2022 GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul'da bir litre benzin fiyatı 25,13 TL'ye

İstanbul'da bir litre motorin fiyatı 26,61 TL'ye

İstanbul Anadolu yakasında bir litre LPG fiyatı 11,97 TL'ye

İstanbul Avrupa yakasında bir litre LPG fiyatı 12.42 TL'ye

Ankara'da bir litre benzin fiyatı 25,22 TL'ye

Ankara'da bir litre motorin fiyatı 26,74 TL'ye

İzmir’de bir litre benzin fiyatı 25,24 TL'ye

İzmir'de bir litre motorin fiyatı 26,70 TL'ye  geriledi.