Güvercin 16. Bölüm full izle

İlk bölümü 24 Kasım 2019 tarihinde yayınlanan Güvercin dizisinin 16.bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Güvercin dizisi son bölüm internete yüklendi. İşte 28 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan Güvercin dizisi 16. bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Güvercin dizisinin 16. bölümü ekranlarındaki yerini aldı. 28 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan Güvercin dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte Güvercin dizisinin 16. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Güvercin dizisi 15.bölümde ne olmuştu?

Hem Nimet’ten hem de İpek’ten ağır darbe yiyen Ökkeş, annesinin de Gaffur’la evleneceğini öğrenince dengesini tamamen yitirir ve Kevsa’ya silah çeker. Herkesin hayatını cehenneme çeviren Kevsa, şimdi biricikoğlunun elinden ölümü tatmak gerçeğiyle karşı karşıya kalır. Celil’in Emel’i kaçırdığını son anda gören Bedir, Kasım’a ne kadar kızgın olsa da gelinlerini kurtarmaya kararlıdır. Bedir ve Kasım’ın Emel’i kurtarma çabaları işleri bambaşka bir noktaya sürükleyecek ve büyük olaylara vesile olacaktır. İpek, Ökkeş’e doğru adım atmak isteyecek; ancak ağabeyinin eski sevgilisi olduğunu söylemeden kendisiyle beraber olan İpek’e Ökkeş’in öfkesi dinmeyecektir. Nefise’den ayrılmayı bir türlü içine sindiremeyen Müslüm ise başına yeni belalar açmak üzeredir. Kenan, Müslüm’ü girdiği bu yoldan döndürmek ve Gaffur’un yanından ayırmak için elinden geleni yapar. Ancak Bedirleri bekleyen büyük belalar yoldadır. Zülüf, öğrendiği gerçek sayesinde ya büyük bir aşkla bağlı olduğu Kenan’ı ya da bambaşka bir yolu seçecektir.

Güvercin dizisi 16.bölüm izle

Güvercin dizisi 16.bölümü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Güvercin dizisinin konusu nedir?           

Güvercin dizisi İntikamın doğurduğu büyük bir aşk hikayesini ele almaktadır.
Bedir Kavvi, on beş yıl sonra yakın arkadaşı Ahmet Cibranoğlu’nun cinayetiyle suçlanarak girdiği cezaevinden çıkar. Amacı kızı Zülüf, oğlu Müslüm ve karısıyla beraber hayatına kaldığı yerden devam etmektir. Bedir’in hapisten çıktığı haberi Cibranoğulları’nın Bey Mahallesi’ndeki büyük konağına ateş gibi düşer. Cibranlar’ın küçük oğlu Ökkeş, Bedir’e karşı intikam yeminleri ederken, babası Ahmet’in ölümünden sonra işlerin başına geçip ailenin reisi olan Kenan onu durdurmaya çalışır. Ancak birbirine düşman bu iki ailenin hiç bilmedikleri bir gerçek vardır. Kavvilerin oğlu Müslüm ile Cibranoğulları’nın kızı Nefise liseden beri birbirlerini sevmektedir. Müslüm ve Nefise ailelerinin evlenmelerine izin vermeyeceklerini düşünerek gizlice kaçınca iki aile yeniden karşı karşıya gelir. Oğlunun ne yaptığından habersiz Bedir, olanları öğrenince ne yapacağını bilemez. Ökkeş belinde tabancası ve yanına aldığı adamlarla Nefise’yi kaçıran Müslüm’ün peşine düşünce olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır. Bir tarafta Bedir, diğer tarafta Kenan olayın kan davasına dönüşmesini engellemek için elinden geleni yapmaya çalışır.

Güvercin dizisi oyuncuları kimdir?

 • Kenan - Mehmet Ali Nuroğlu
 • Zülüf - Almila Ada
 • Bedir - Menderes Samancılar
 • Kevsa - Nursel Köse
 • Celil - Devrim Saltoğlu
 • Kasım - Osman Albayrak
 • Ökkeş - Genco Özak
 • Emel - Toprak Sağlam
 • Nefise - Eslem Akar
 • Müslüm - Berke Üsdiken
 • Zeliha - Gülen Karaman
 • Betül - Dilan Telkök
 • Nimet - Gözde Fidan