Haciz memuru karşısında Ebru Şallı'nın eski eşi Harun Tan'ı buldu

Eski manken Ebru Şallı’nın kocası Uğur Akkuş’a ulaşmaya çalışan haciz memurları, kapıyı çaldıklarında karşılarında Şallı'nın eski eşi Harun Tan’ı buldu. Ebru Şallı'nın yeni kocası Uğur Akkuş'un çektiği 30 milyon krediyi ödemekte zorlandığı öğrenildi.

Google Haberlere Abone ol

Eski manken Ebru Şallı’nın kocası Uğur Akkuş, bir bankadan çektiği 30 milyon lira kredinin 1 milyon 500 bin lirasını ödemeyince hakkında icra işlemleri başlatıldı.

Haciz işlemleri için polis ve avukatlar, Akkuş’un Arnavutköy’deki iş yerine gitti. Ancak Uğur Akkuş’un iş yerinin kapalı olduğu görüldü.

Bunun üzerine eşi Ebru Şallı’nın adresine gidilmesine karar verildi. Ebru Şallı’nın kayıtlarda görülen Beşiktaş’taki adrese gidildiğinde ise haciz memurlarına kapıyı Şallı’nın eski kocası Harun Tan açtı.

Yapılan incelemede Ebru Şallı’nın Harun Tan’dan ayrıldıktan sonra ikamet kaydını değiştirmediği tespit edildi. İcra memurları ve avukatları adreslerde tutanak tuttuktan sonra ayrıldı.

Eşine 300 bin TL'lik saat almıştı

Geçtiğimiz günlerde eşinin doğum gününü kutlayan Ebru Şallı kesenin ağzını açtı ve 300 bin TL değerinde bir saat hediye etti.

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çifti, sonrasında arkadaşlarıyla birlikte gün boyunca Bodrum koylarındaki teknelerinde eğlendiler.

Ebru Şallı, iki yıl süren birlikteliğin ardından Eylül 2019'da Uğur Akkuş ile dünyaevine girmişti. Kaynak: Hürriyet