Hadise, sözlerinden sonra şimdi de kalça dansıyla gündeme bomba gibi düştü!

Güzel şarkıcı Hadise sosyal medyadan yaptığı bomba paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda verdiği konserdeki pozlarını paylaşarak, "Ne diyordu Norm Ender? Bebeleri pistten alalım?" yazınca, magazin gündemini sallamıştı. Bu açıklamanın ardından ise transparan kıyafetiyle yaptığı kalça dansını paylaştı. Paylaştığı fotoğrafına ise, "Ay Hadise anladık yeter kalçan var" yorumları geldi.

Hadise, sözlerinden sonra şimdi de kalça dansıyla gündeme bomba gibi düştü!

Sosyal medyada son konser pozlarını göndermeli bir şekilde paylaşan Hadise gündeme bomba gibi düştü. Hadise'nin sözleri gündemdeyken iddialı tarzıyla yaptığı kalça dansı da dikkat çekti.

Hadise, sözlerinden sonra şimdi de kalça dansıyla gündeme bomba gibi düştü! - Resim : 1
Hadise Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda konser verdi. Konserinde cesur sahne kostümleri ve danslarıyla dikkat çeken şarkıcı pozlarını "Ne diyordu Norm Ender? Bebeleri pistten alalım?" yazınca magazin gündemine bomba gibi düştü. Daha Hadise'nin sözleri ve Ece Seçkin'in yanıtı gündemde tazecikken Hadise'nin kalça dansı da gündeme giriş yaptı.

 

Hadise, sözlerinden sonra şimdi de kalça dansıyla gündeme bomba gibi düştü! - Resim : 2

Hadise "Bebeleri pistten alalım" deyince Ece Seçkin'den bomba yanıt! Sosyal medya onları konuşuyor.Transparan detaylara sahip kıyafetiyle çekinmeden hareket eden Hadise sosyal medyayı salladı. Hadise'nin kalça dansına "Dişil enerji şaka mı?", "Kadın şov üstü şov", "Her konser aynı sıktı", "Ay Hadise anladık yeter kalçan var" yorumları geldi.