Hakan Sabancı-Derin Talu aşk iddiasının ardından Aygün Aydın'dan olay paylaşım: "Seks partilerine katılanlar..."

Adı Dilara Aksüyek ile anılan ve geçtiğimiz hafta birlikte görüntülenen Hakan Sabancı aşk iddialarını yalanlamıştı. En son Derin Talu ile gündeme gelen Sabancı'yı ifşa eden Aygün Aydın'dan konuyla alakalı olay paylaşım geldi.

Aygün Aydın: Seks partilerine katılanlar...

Yaşadığı aşk iddiaları ile gündemden düşmeyen Hakan Sabancı'nın adı Defne Samyeli'nin 19 yaşındaki kızı Derin Talu ile anılıyor. Hakan Sabancı'nın eski aşkı Aygün Aydın'ın yaptığı paylaşım olay oldu. Aydın, daha önce de Sabancı ile aşk yaşadığına inanmayanlara Sabancı ile mesajlarını sosyal medyadan paylaşıp ifşa etmişti. Sabancı'nın adının Dilara Aksüyek ile anılmasının ardından ise adeta çıldırmıştı. 

Hakan Sabancı ve Derin Talu'nun bir mekanda birlikte eğlendiği anları dair Gossippasta hesabından bir paylaşım yapıldı. Aşk iddiaları bu paylaşımla iyice güçlendi. Daha önce Hakan Sabancı'yı ifşa eden Aygün Aydın ise Instagram hesabından adeta ateş püskürdü.

"Seks partilerine katılanlar..."

Aygün aydın yaptığı paylaşımda şunları yazdı:

"Bugün mide bulandırıcı birçok şey öğrendim. Para uğruna kızlarını zengin ailelere yamamaya çalışan kadınlar, kardeş kardeş gizli kalsından sonra seks partilerinde grup sekslere katılanlar, kandel olmaya hevesli olurken kandelların ulusal pornografik yayınların bir numaralı temsilcisi olduğunu unutanlar, dünyayı seksten ibaret sanan sığırlar ve ailelerinin haberi olmadan bazı arzuların ve Samyeller'in bilmediği çeşitli madde bağımlı çocuklarının partilerinden bir haber olan ayakta uyuyan ve uyutulan kadınlar... İğrenç ve mide bulandırıcısınız.

Ama size teşekkür ederim bana sahip olduğum her şeyin ne kadar temiz olduğunu hatırlatıyorsunuz. Eskiden hepinize hayrandım madalyonun öbür yüzünü öğrendiğimden beri bir böcekten farksızsınız. Aşkı sığ zihniyetlerde değersizleştiren haysiyet yoksunu markalı ucuzluklara inat hayatı hepinizden daha asil ve içi dışı bir samimiyetli ikiyüzlülükten uzak yaşıyorum."