Hande Erçel'in yeni dizi heyecanı: Çok heyecanlandım

Hande Erçel, “Sen Çal Kapımı” dizisindeki eski partneri Kerem Bürsin’le yeniden aşk yaşadığı iddiasına ne yanıt verdi?

Geçen yaz sonu yeğeni Mavi’nin böbrek kanserine yakalanmasının şokunu yaşayan Hande Erçel, ablası Gamze Erçel’i hiç yalnız bırakmamıştı. Bu süreçte iş hayatını da askıya alan güzel oyuncu, cuma günü eski dizisi “Sen Çal Kapımı”nın yapımcısı Asena Bülbüloüğlu’yla bir araya geldi. Dünyaca ünlü bir dijital platformla anlaşması olan Erçel çıkışta oldukça neşeliydi.

Ünlü oyuncu tüm ısrarlara rağmen proje hakkında bilgi vermedi.

Hande Erçel yoğun bir çalışma temposunun ardından verdiği arada kendisine zaman ayırdığını anlattı.

Erçel eniştesi Caner Yıldırım’ın yaş gününü esprili bir videoyla kutlamıştı.

Hande Erçel’e toplantı yaptığı Bebek’teki yapım şirketinin önünde daha önce sık sık “Sen Çal Kapımı” dizisindeki eski partneri Kerem Bürsin’le de görüntülendiği hatırlatıldı.

Hande Erçel’le Kerem Bürsin’in geçen haftalarda bir kahve dükkanında çekilmiş görüntüleri ortaya çıkmış, ardından da ikilinin ilişkilerine bir şans daha verdiği iddiası gündeme gelmişti. Bürsin’in konuyla ilgili soruya sessiz kalması da barışma haberlerini doğruladığı şeklinde yorumlanmıştı. Hande Erçel ise yaptığı açıklamayla Kerem Bürsin’le tekrar sevgili oldukları iddiasına son noktayı koydu.

Hande Erçel’e ayrıca sosyal medyada yaşanan son gelişmeler de soruldu. Erçel’in eniştesi Caner Yıldırım, geçmişte çok samimi olduğu Kerem Bürsin’i takipten çıkmıştı, ayrıca Kerem Bürsin’in yakın arkadaşı Yasemin Özilhan da Hande Erçel’i takip etmeyi bırakmıştı.