8 aylık hamile eşini öldürmüştü! Skandal savunma!

Hapishaneden eşinin affıyla çıkan Ramazan Menek, 8 aylık hamile eşini katletmişti. Zanlının "neden yaptın?" sorusuna cevabı ise tüyler ürpertti.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: DHA

Konya'da 8 aylık hamile eşi Tuba Menek'i boğazını keserek öldüren Ramazan Menek, sevk edildiği mahkemede tutuklandı. Zanlının olaydan sonra yanında götürdüğü kızı 2 yaşındaki G.M, devlet korumasına alınıp, çocuk yuvasına yerleştirildi. Zanlı ise "Neden yaptın?" sorusuna pişkince "Hakkımı yaptım" sözleriyle yanıt verdi.

Merkez Karatay ilçesi Şems-i Tebrizi Mahallesi Karaaslan Sokak'ta Ramazan Menek, ayrı yaşadığı eşi Tuba Menek'in evine geldi. Burada çıkan tartışmada Ramazan Menek, eşi Tuba Menek'e bıçakla saldırdı. Tuba Menek banyoya kaçtı, eşi Ramazan da peşinden gitti.

Ramazan Menek, kendisine direnmeye çalışan Tuba Menek'i boğazını keserek öldürdü. Eşinin cansız bedenini banyodan yatak odasına taşıyan Ramazan Menek, oturma odasındaki kızı G.M.'yi de alarak evden kaçtı.

Gürültüyü duyan komşularının ihbarı üzerine adrese polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Eve gelen polisler, Tuba Menek'i yatak odasında kanlar içerisinde yatarken buldu. Sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Menek'in yaşamını yitirdiği belirlendi. 8 aylık hamile olduğu saptanan Tuba Menek'in cenazesi, dün toprağa verildi.

Skandal savunma!

Ramazan Menek, dün öğle saatlerinde kızı ile birlikte olayın meydana geldiği eve geri gelince polisler tarafından yakalandı. Gözaltına alınan Menek, gazetecilerin "Neden yaptın?" sorusuna "Hakkımı yaptım" diye cevap verdi.Gözaltına alınan Ramazan Menek, bugün sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Kızı ise devlet korumasına alınıp, çocuk yuvasına yerleştirildi.

Eşi affetmişti!

Ocak ayında kıskançlık nedeniyle Tuba Menek'i bacağından bıçakla yaralanan Ramazan Menek'in, 28 Nisan günü eşinin şikayetinden vazgeçmesi sonucu cezaevinden tahliye olduğu belirtildi. Erkek çocuk dünyaya getirecek olan 8 aylık hamile Tuba Menek'in ise eşi Ramazan Menek'i, "Beni affet, bir daha yapmayacağım" demesi üzerine çocuklarının babasız yetişmemesi için şikayetinden vazgeçtiği öğrenildi.