Hassasiyeti "Helal olsun" dedirtti! İş makinesi operatörü ölçtü, biçti Türk Bayrağı'nı yere bile değdirmeden yıkılan binadan İşte böyle aldı

Malatya'da bir binanın yıkımı için çalışan iş makinesi operatörü, Türk Bayrağı'nı görünce büyük bir hassasiyet gösterdi. Ölçtü, biçti ve Türk Bayrağı'nı yere bile değdirmeden almayı başardı. İşte o anlar...

Malatya'da yıkımı gerçekleştirilen bir binada asılı Türk Bayrağı’nı gören iş makinesi operatörü ölçtü, biçti ve büyük bir titizlikle bayrağı yere bile değdirmeden aldı. O anlar anbean kameraya yansıdı. 

BÜYÜK ALKIŞ TOPLADI

6 Şubat depremlerinde Malatya’da ağır hasarlı binaların yıkımlarına devam ediliyor. Malatya Valiliği yanında bulunan Kazancılar İş Merkezi’de ağır hasar alınca yıkımına başlanıldı. Çevre güvenliğinin alındığı kontrollü yıkım esnasında Ekskavatör Makas ile çalışan iş makinesi operatörü binada asılı Türk Bayrağı’nı fark etti.
Sonrasında iş makinesinin makası ile titizlikle binada ki bayrağı alan operatör, aşağıda bekleyen görevliye teslim etti. İş makinesi operatörünün bu davranışı ise çevredekilerin takdirini topladı.