Fatih Sultan Mehmet Hastanesi'nde korkunç cinayet anları

Aralarında husumet bulunan iki grup farklı yerlerde karşı karşıya geldi. Husumetlisini takip eden katil zanlısı ise hastane acil servisinin içinde yakaladığı hasmını 8 kurşunla sırtından vurarak öldürdü. O görüntüler kameralara yansıdı...

İstanbul Başıbüyük'te iki kişi, aralarında husumet bulunan Kurtuluş K. ile karşılaştı.

Aralarındaki husumet nedeni ile taraflar arasında çıkan tartışma, silahlı çatışmaya döndü.

TV100'den Levent Albayrak'ın haberine göre, Kurtuluş K. ve yanındaki 16 yaşındaki bir kişi kaçmak isteyen husumetlilerine kurşun yağdırdı. O anlar kameralara yansırken, çıkan çatışmada iki kişi yaralandı.

Cinayet zanlısı, çektiği videodan üç saat sonra ismini verdiği bir kişiyi daha hastahane acil servisi içerisinde 8 kurşunla vurarak öldürdü.

Silahlı saldırganın saldırısı bununla bitmedi. İki kişiyi yaraladıktan sonra bir video çekti ve sosyal medyasında yayınladı. Bu tehdit mesajlarına cevap geçikmedi. İki grup sosyal medya üzerinden birbirlerine tehditler yağdırdı.

Arkadaşlarının vurulduğunu duyan Anıl Çiçek iki yaralı arkadaşının kaldırıldığı Fatih Sultan Mehmet Hastanesine gitti.

Hasmının hastaneye gittiğini duyan silahlı saldırganda 3 saat sonra aynı hastahaneye gitti. Husumetli oluduğu Anıl Çiçek isimli şahsı hastahane acil servisinde gördü.

Belinden çıkardığı tabanaca ile Anıl Ççek’i acil servisin içerisinde 8 kurşunla sırtından vurdu. Ağır yaralanan Çiçek tüm müdehalelere karşı kurtarılamadı. Saldırının görüntüleri kameralara yansıdı.

Yüzünde maske bulunun şahıs hastahane bahçesinden yaya olarak kaçtı.