Fatma Girik'ten haber var! 99 yaşındaki annesi hastaneye kaldırılınca

Apar topar hastaneye kaldırılan Fatma Girik'in son sağlık durumu açıklandı. Birkaç gün önce de Fatma Girik'in 99 yaşındaki annesi Münevver Girik Dukav hastaneye kaldırılmıştı.

Google Haberlere Abone ol

Türk sinemasının 80 yaşındaki mavi boncuğu Fatma Girik göğüsündeki rahatsızlık nedeniyle Bodrum’da özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Girik'in menajerinden, ünlü sanatçının sağlık durumuma ilişkin yeni bir açıklama geldi.

Girik'in göğüs hastalıkları enfeksiyonu nedeniyle tedaviye alındığı, sağlık durumunun iyi olduğu ve bir süre müşahede altında tutulacağı belirtilmişti.

Oksijen yetersizliği hasta etti

Fatma Girik'in sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan menajeri Bircan Silan, "Fatma Girik oksijen yetersizliğinden dolayı hastanede. Değerleri ve oksijen seviyesi normale döndü. Şu an kritik bir seviyede değil ve gayet iyi" ifadelerini kullandı.

Fatma Girik annesine üzüldü

Fatma Girik’in annesi 99 yaşındaki Münevver Girik Dukav da birkaç gün önce ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Dukav'ın yoğun bakım ünitesinde yaşlılığa bağlı hastalıklar nedeniyle tedavi altına alındığı ve tedavisinin devam ettiği belirtildi. Kaynak: Medyaradar