Hayal Köseoğlu iç çamaşırlı yatak pozuyla sitem etti! 'İmajımın erotize edilmesini izledim'

Mucize Doktor dizisinde Açelya karakterine hayat veren ünlü oyuncu Hayal Köseoğlu paylaştığı iç çamaşırlı yatak pozuyla gündem oldu. Hayal Köseoğlu paylaşımına "İmajımın erotize edilmesini izledim" dedi.

Kaynak: tv100.com

Mucize Doktor dizisinden canlandırdığı Hemşire Açelya karakteriyle adından söz ettiren Köseoğlu, sosyal medyada yaptığı cesur paylaşımlarıyla ön plana çıkıyor.

Son dönemde attığı her adım, paylaştığı her fotoğraf magazin manşetlerini süsleyen güzel oyuncu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hakkında çıkan haberlere, yatakta verdiği iç çamaşırlı pozuyla tepki gösterdi.

Geçen sene yaşadıklarımdan biraz bahsetmek istiyorum. Geçen sene neredeyse her sabah uyandığımda "Hayal Köseoğlu yürekleri hoplattı!" başlığı altında 15 yaşından beri ettiğim dansın, fotoğraf çekimlerinde verdiğim pozların, arkadaşlarımla, ailemle sahilde çektirdiğim bikinili fotoğrafların, kısacası bedenimin seksüalize edilmesini, imajımın erotize edilmesini izledim.

Bundan rahatsızlık falan da duymadım. Benim görünüşümün, enerjimin, kişiliğimin ve dişiliğimin bu imajı çağrıştırabildiğinin genç kızlığımdan beri farkındayım. Ayrıca içinde bulunduğum sektörün neyi nasıl kullanabileceğini bilecek kadar da uzun süredir sektördeyim.