Sırlarına inanamayacaksınız

Hayatını metres olarak yaşayan kadın, milyoner erkekleri nasıl kendine çektiğinin ve bu sayede yaşadığı ultra lüks yaşamın ne kadar kolay hale geldiğini anlattı. Anlattıklarına inanmak gerçekten çok zor...

"Sevgiliniz bir milyoner olduğunda hayat çok daha eğlenci" diyerek söze başlıyor. Kurallarını, taktiklerini ver her şeyi sırasıyla anlatıyor. Yaptıkları, neler yapabileceğini de işaret ediyor. İşte gizemli hayatıyla bir metresin anlattıkları...

- Her kadın şunu mutlaka bilmeli. Karşınızdaki insanla ilk kez buluşuyorsanız onu sadece anlamaya çalışın. Sizden birlikte olmanızı isterse asla kabul etmeyin. Bu karşınızdaki kişinin size güvenmemesini sağlar.

- İlk buluşmada sakın çok aşırı lüks bir restoran tercih etmeyin. Paranın peşinde olsanız bile bunu belli etmeyin, bu onun gözünde sizi bir avcıdan farksız kılar. Tüm ilişkilerimde bunu gözlemledim.

Özellikle evli milyonerlerin daha kolay tavlandığını söyleyen metres, bunun en büyük sebebinin de kadınların kocalarıyla yeterince ilgilenmemeleri olduğunu iddia ediyor. Öte yandan çok para kazanan erkeklerin her zaman farklı şeyler aramasının da bir etken olduğunu ifade ediyor.