Hekimoğlu 19. bölüm izle...

Kanal D ekranlarının beğenilen dizisi Hekimoğlu'nun 19. bölümü yayınlandı. 29 Eylül 2020 tarihinde yayınlanan bölüm tek parça olarak yüklendi. İşte Hekimoğlu'nun 19. bölümünü tek parça olarak izleyebilceğiniz link.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Hekimoğlu ve Selin’i nasıl bir süreç bekliyor? Hekimoğlu küçük kızı tedavi edebilecek mi? Küçük bir kız Hekimoğlu’na nasıl bir ders verecek? soruları yanıtlarını Hekimoğlu'nun 19. bölümünde buldu.

Hekimoğlu 18. bölümde ne olmuştu?

Hekimoğlu 22 Eylül Salı günün yayınlanan 18. Bölümde Ateş'in karşısına çıkan bir vaka ona hayatının dersini vermişti.

Selin’in hastanede çalışmaya başlaması Hekimoğlu’nda belirgin bir gerginlik yaratırken bu yeni durum yetmezmiş gibi, Selin’in Hekimoğlu’na açılmış davalarla ilgileniyor olması aralarındaki iletişimi zorunlu kılmıştı.

Diğer yandan Hekimoğlu saman nezlesine yakalandı. Bunu fırsata çevirip işten kaytarma planları yaparken karşısına öyle bir vaka çıktı ki kendisini unutup işe koyuldu. Hekimoğlu, kanserli küçük kızı tedavi etmeye çabalarken hayatının en önemli derslerinden birini bu küçük kızdan alır.

HEKİMOĞLU 19. BÖLÜM İZLE

Hekimoğlu'nun 19. bölümünü tek parça olarak full bu linkten izleyebilirsiniz.

Hekimoğlu'nun konusu

Ateş Hekimoğlu 40’lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesinden arkadaşı İpek’in yönetici olduğu vakıf hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Gerek yaşam tarzı gerekse hastalıkları ele alış biçimiyle bilinen doktor tanımından çok uzakta olan Ateş Hekimoğlu’nun en bilinen özelliği hastalarla birebir ilişki kurmadan, hastalıklara odaklanarak araştırma yapmasıdır. Her yeni karmaşık vaka onun için çözülmeyi bekleyen bir bulmaca gibi, kışkırtıcı ve heyecan vericidir.

Hekimoğlu, yaptığı teşhis ve tedavilerle ününü günden güne arttırırken, hastane düzenine ayak uyduramaması hastane yöneticisi İpek’i çoğu zaman zor durumda bırakır. İpek, Hekimoğlu’nun zorlu karakterini anlayan ve bunu tahammül edebilen iki kişiden biridir.  Diğeri de Hekimoğlu’nun lise ve üniversiteden arkadaşı Onkoloji Uzmanı Orhan’dır. Hekimoğlu’yla tamamen zıt karakterde olsalar da Orhan her zaman Ateş’in iç sesi ve vicdanı olur. İkisi bir araya geldiklerinde mükemmel doktoru oluştururlar. Biri zekasıyla diğeri de sağ duyusuyla yaklaşır hastalara… 

Ateş, hastaların ne söylediğinden çok, tahlillerden çıkan sonuçları dikkate alır. Bu yaklaşımla; hastalıkları bir dedektif edasıyla incelemeye alan Hekimoğlu, bu çalışmalarını 3 kişilik uzman doktor ekibiyle birlikte yapmaktadır. Dolapdere’de yetişmiş Mehmet Ali, güzelliğini kullanarak bir yerlere gelmek yerine kendini bilime ve hastalara adamış Zeynep ve hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeden refah ve zenginlik içinde yetişmiş Emre… Ateş Hekimoğlu’nun titizlikle seçtiği bu 3 uzman doktor, kendilerini Hekimoğlu’na beğendirmek ve onu memnun etmek için çaba sarf etmektedirler.

Yapım:
Karga Seven Pictures Türkiye
Yapımcı:
Ömer Özgüner – Ümmü Burhan
Yönetmen:
Hülya Gezer - Semih Bağcı
Senaryo Uyarlama: 
Neşe Şen
Oyuncular: 
Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu), Ebru Özkan Saban (İpek Tekin), Okan Yalabık (Orhan Yavuz),
Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar), Aytaç Şaşmaz (Emre Acar), Damla Colbay (Zeynep Can)