Hekimoğlu dizisi 22. bölüm full izle

Hekimoğlu dizisinin 22. bölümü ekrandaki yerini aldı. 20 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan Hekimoğlu son bölümü yani 22.bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Hekimoğlu dizisi son bölümü full izle, işte Hekimoğlu 22. bölüm linki.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Ekranların fenomen dizisi Hekimoğlu, her bölümde ayrı bir heyecan yaşatıyor. Korona virüs pandemisi sürecinde ekrandaki izlenme oranları daha da artan dizi, sosyal medyanın da gündemini belirliyor. İşte Hekimoğlu dizisinde bu hafta yaşlananlar...

Hekimoğlu dizisi 21. bölümde ne olmuştu?

Hekimoğlu'nun beklenmeyen imajı, hastanedeki herkesi şaşırtıyor. Herkes bu değişime dikkat kesilmişken, Hekimoğlu'nun aklı başka yerde. Şehir dışından gelen anne ve babasıyla yemek yiyecek olan Hekimoğlu, bu yemeği atlatmak için her yolu deniyor. Bunun yanında hastaneye yeni bir vaka geliyor. Üniversiteden yeni mezun olan genç, ani elektrik çarpması hissiyle sürekli sarsılıyor ve durumu giderek kötüleşiyor. Hekimoğlu ve ekip, hastalığın sebebini bulmaya çalışırken kökleri geçmişe uzanan bir aile dramı da gözler önüne seriliyor. İyi niyetle yapılan şeylerin nasıl felaketimiz olabileceği ortaya çıkıyor.

Hekimoğlu 22. bölümü kesintisiz izleyebileceğiniz link.

Hekimoğlu dizisinin konusu nedir?

Ateş Hekimoğlu 40’lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesinden arkadaşı İpek’in yönetici olduğu vakıf hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Gerek yaşam tarzı gerekse hastalıkları ele alış biçimiyle bilinen doktor tanımından çok uzakta olan Ateş Hekimoğlu’nun en bilinen özelliği hastalarla birebir ilişki kurmadan, hastalıklara odaklanarak araştırma yapmasıdır. Her yeni karmaşık vaka onun için çözülmeyi bekleyen bir bulmaca gibi, kışkırtıcı ve heyecan vericidir.

Hekimoğlu, yaptığı teşhis ve tedavilerle ününü günden güne arttırırken, hastane düzenine ayak uyduramayan Ateş Hekimoğlu, hastaların ne söylediğinden çok, tahlillerden çıkan sonuçları dikkate alır. Bu yaklaşımla; hastalıkları bir dedektif edasıyla incelemeye alan Hekimoğlu, bu çalışmalarını 3 kişilik uzman doktor ekibiyle birlikte yapmaktadır. Dolapdere’de yetişmiş Mehmet Ali, güzelliğini kullanarak bir yerlere gelmek yerine kendini bilime ve hastalara adamış Zeynep ve hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeden refah ve zenginlik içinde yetişmiş Emre… Ateş Hekimoğlu’nun titizlikle seçtiği bu 3 uzman doktor, kendilerini Hekimoğlu’na beğendirmek ve onu memnun etmek için çaba sarf etmektedirler.

Hekimoğlu dizisi oyuncuları kimdir?

Ateş Hekimoğlu - Timuçin Esen
Orhan Yavuz - Okan Yalabık
İpek Tekin - Ebru Özkan Saban
Mehmet Ali Çağlar - Kaan Yıldırım
Emre Acar - Aytaç Şaşmaz
Zeynep Can - Damla Colbay