İbo Show’un merakla beklenen yeni bölüm konukları belli oldu: İbo Show’da sıra gecesi rüzgarı esecek!

9 yıl aradan sonra tekrar seyircisiyle buluşan İbo Show'un merakla beklenen 23. bölüm fragmanı yayınlandı. 24 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanacak 23. yeni bölümde sıra gecesi ekibiyle birlikte Zekeriya Ünlü konuk olacak.

İbo Show’un merakla beklenen yeni bölüm konukları belli oldu: İbo Show’da sıra gecesi rüzgarı esecek!

Ekrana döndüğü gündem beri gündemden düşmeyen İbo Show'un yeni bölüm konukları belli oldu. İbo Show'un 24 Nisan Cumartesi ekrana gelecek olan 23. yeni bölümünden eğlence dolu bir gece yaşanacak.

İbo Show’un merakla beklenen yeni bölüm konukları belli oldu: İbo Show’da sıra gecesi rüzgarı esecek! - Resim : 1

Star'da yayınlanmaya başlayan İbo Show, beşinci bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. 9 yıllık aradan sonra yeniden ekrana gelmeye başlayan İbo Show, cumartesi günü yayınlanacak. Cumartesi akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak olan programın bu hafta da birbirinden değerli konuklar yer alacak.

İbo Show’un merakla beklenen yeni bölüm konukları belli oldu: İbo Show’da sıra gecesi rüzgarı esecek! - Resim : 2

 İBO SHOW YENİ BÖLÜM KONUKLARI

Ekrana döndüğü gündem beri gündemden düşmeyen İbo Show'un yeni bölüm konukları belli oldu. İEğlencenin eksik olmayacağı yeni bölümde, keyifli dakikalar seyirciyi bekliyor. Program konukları arasında yer alan sıra gecesi ekibi ve Zekeriya Ünlü  unutulmaz bir geceye imza atacak.

TATLISES'TEN 11 YIL SONRA BİR İLK

Geçtiğimiz hafta İrem Derici, Deniz Seki, Sinan Akçıl ve Erkan Petekkaya'nın konuk olduğu İbo Show'da; İmparator sevenlerine sürpriz yaptı. Tatlıses, 11 yıl sonra çıkardığı 'Gelmesin' adlı yeni şarkısını seslendirdi.