Hülya Avşar düğünde neden yoktu? İbrahim Tatlıses gerçeği açıkladı

Geçtiğimiz günlerde görkemli bir düğünle dünyaevine giren İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli'nin düğününde gözler İbrahim Tatlıses'in yakın dostu Hülya Avşar'ı aradı. Avşar'ın düğüne gelmeme nedenini İbrahim Tatlıses açıkladı.

İbrahim Tatlıses gerçeği açıkladı

İbrahim Tatlıses'iğn Derya Tuna ile evliliğinden dünyaya gelen oğulları İdo Tatlıses, uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Yasemin Şefkatli ile görkemli bir törenle evlendi.

Düğünde tüm gözler Hülya Avşar'ı aradı. Avşar'ın törenen katılmama nedeni Derya Tuna'nın davetliler listesine eklememesi gösterilmişti. İbrahim Tatlıses bu iddialara sın noktayı koydu. 

"Yazılan ve çizilenlerle hiç alakası yok"

Tatlıses Instagram'dan yaptığı paylaşımda, "Yazılan ve çizilenlerle hiç alakası yok. Hülya hanımın yardımcısı korona olmuştu. 'Gelmem' dedi. Çünkü benim yardımcım olduğu için beni de karantinaya aldılar yoksa gelmez miyim misafirleri riske atmamak için gelemiyorum, dedi.

Gülben Hanım'a gelince o da ayağını incitmişti olay bundan ibarettir. Yok Derya Hanım istememiş de filan konu budur ARKADAŞLAR.!" ifadelerini kullandı.