İhbar her şeyi ortaya çıkardı! Bölge ablukaya alındı! 6 kişi gözaltında!

Bursa'da ihbar üzerine operasyon yapan Merinos Polis Merkezi Amirliği, uyuşturucu tacirlerinin üssüne baskın yaptı. 6 kişinin gözaltına alındığı operasyonda kilolarca uyuşturucu ele geçirildi.

İhbar her şeyi  ortaya çıkardı! Bölge ablukaya alındı! 6 kişi gözaltında!

Bursa'da bir kadının silahla tehdit edildiği ihbarına giden Merinos Polis Merkezi Amirliği ekipleri, uyuşturucu tacirlerinin üs olarak kullandığı çatıyı tespit ederek operasyon yaptı. Ekipler 6 şüpheliyi gözaltına alırken 1 kilo 100 gram uyuşturucu madde, pompalı tüfek ve fişeği ele geçirdi. 6 şüpheli adliyeye sevk edildi.

İhbar her şeyi  ortaya çıkardı! Bölge ablukaya alındı! 6 kişi gözaltında! - Resim : 1
İl Emniyet Müdürlüğü Osmangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Merinos Polis Merkezi Amirliği ekiplerinin suç ve suçluyla mücadelesi aralıksız sürüyor. Geçtiğimiz gece saat 03.00 sıralarında Soğanlı Mahallesi Durak Sokak üzerinde bir kadının silahla tehdit edildiği ve yine o bölgede ateş açıldığı ihbarı üzerine Merinos Polis Merkezi Amirliği'ne bağlı ekipler harekete geçti.

KİLOLARCA ELE GEÇİRİLDİ

Polisler bölgede yaptıkları çalışmada aynı sokak üzerinde 1 adet boş kartuş buldu. Bunun üzerine bölgede araştırmalarını sürdüren polis ekipleri şahısların kaçtığı binayı tespit ederek çatısına çıktı. Çatıyı kontrol eden ekipler saklanırken İ.Ü. (28) 17 suç kaydı var, Y.K. (10 suç kaydı var) şahısları kıskıvrak yakalarken olayda kullanılan pompalı bir tüfeği ve 8 adet fişek ele geçirdi.

İhbar her şeyi  ortaya çıkardı! Bölge ablukaya alındı! 6 kişi gözaltında! - Resim : 2

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Alınan izinlerin ardından yapılan aramalarda, 1 kilo 100 gram metamfetamin ve hassas terazi bulunarak ele geçirildi. Olayla ilgili olan S.Ç., K.İ., H.Ç. ve E.İ.'de gözaltına alındı.
Gözaltına alınan 6 şüpheli Merinos Polis Merkezi Amirliği'nde işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte adliyeye sevk edildi.
Emniyet yetkilileri, halkın güven ve huzuru için suç ve suçluyla mücadelenin aralıksız süreceğini bildirdi.