Hamile olan Seray Sever doğum gününde üzen haberi paylaştı!

İkiz bebeklerini kucağına almak için gün sayan Seray Sever, kötü haberi sosyal medyadan duyurup, takipçilerinden dua istedi.

Hamile olan Seray Sever doğum gününde üzen haberi paylaştı!

İkiz bebeklerine hamile olan Seray Sever, kötü haberi sosyal medya hesabından duyurdu. eray Sever doğum gününü kutlarken babasının entübe olduğunu açıklayarak takipçilerinden dua istedi. Kendisinden 10 yaş küçük eşiyle pozlarını paylaşan Sever'e 'Geçmiş olsun' yorumları yağdı.

"Beklediği torun sevgisini yaşaması için..."

Seray Sever pasta üflerken paylaştığı fotoğrafa, "Bugün 27 Şubat… Doğum günüm ilk defa mübarek Miraç Kandili'ne denk geldi. Tüm dualarım şu an hastanede entübe olarak sağlık mücadelesi veren canım babamın eskisinden de sağlıklı olarak aramıza dönmesi ve 74 yaşında heyecanla beklediği torun sevgisini yaşaması için. 

Rabbim sen her şeye kadirsin. Ol dersin olur. Lütfunla, kolaylıkla, sağlıkla, hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip et. Canım babamı bize ve torunlarına bağışla. Dileğim bu mübarek günde tüm hastalara şifa, dertlilere deva, dualarımızın kabulü yüce katında. İstanbul’da ev istirahatinde olduğum için ve mevcut durumlardan dolayı ev halimizle pastamızı kestik.

Hamile olan Seray Sever doğum gününde üzen haberi paylaştı! - Resim : 2

Canım kocam ve ailem ve dostlarım iyi ki varsınız. Her şeyin başı sağlık. Allah'ım hepimizi her türlü hastalıktan, acıdan, kötülükten, üzüntüden, dertten korusun. Savaşlar bitsin. Maddi manevi ferahlık, bolluk bereket gelsin. İnsanların yüzü gülsün. Miraç Kandilimiz mübarek olsun."