İnci Taneleri'nde Dilber'in yeni pavyon dansı olay oldu

Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı ve başrolünü Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan'la paylaştığı İnci Taneleri dizisi yeni pavyon sahnesiyle sosyal medyada gündem oldu.

Başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan'ın yer aldığı İnci Taneler dizisinin üçüncü bölümüne de "Dilber"in dansı damga vurdu.

İlk bölümdeki pavyon sahnesi ile çok konuşulan, Türkiye'nin gündemine oturan 'Dilber' karakteri yeni dansıyla sosyal medyada gündem oldu.

İnci Taneleri'nde Dilber'in yeni pavyon dansı olay oldu - Resim : 1

Dizini ilk bölümündeki pavyon dansı ses getirmiş, tepki gösterenler olmuştu. Bazıları pavyondaki kadınların ekrana yansıtıldığı gibi bir hayata sahip olmadıklarını, oradaki kadınların acılarının üzerine basıldığını söyleyerek eleştirdi, bazıları ise ahlak dışı olduğu için. Dizin yayından kaldırılması da talep edilmişti.

Dilber karakterine hayat veren oyuncu Hazar Ergüçlü ise kamoyundaki tartışmalara sosyal medya hesabından "Neyden rahatsız olduysanız söyleyin tekrar yapayım" diyerek tepki göstermişti.