"Indiana Jones ve Kader Kadranı" dünya prömiyeriyle Cannes Film Festivali'nde

Harrison Ford'un başrolde olduğu "Indiana Jones ve Kader Kadranı" filminin ön gösterimi 18 Mayıs'ta Cannes Film Festivali'nde gerçekleşecek. Film 30 Haziran'da vizyona girecek.

"Indiana Jones ve Kader Kadranı" dünya prömiyeriyle Cannes Film Festivali'nde

Uzun yıllar sonra sinemaseverlerle yeniden buluşmaya hazırlanan "Indiana Jones 5" filminin, bu yıl 76'ncısı düzenlenecek Cannes Film Festivali'ndeki ön gösteriminin 18 Mayıs'ta gerçekleşeceği açıklandı.

Filmin yönetmeni Mangold, konuya ilişkin, "1995 yılında Cannes Film Festivali'ne ilk filmim ile Yönetmenlerin 15 Günü seçkisinin bir parçası olarak katılma onuruna sahip oldum. 28 sene sonra, çok daha büyük bir prodüksiyon ile geri dönmekten gurur duyuyorum" değerlendirmesinde bulundu.

Mangold, Indiana Jones macerasının devamını seyircilerle paylaşmak için sabırsızlandığını vurguladı.

Harrison Ford'un başrolünde yer aldığı filmde Phoebe Waller-Bridge, Antonio Banderas, John Rhys-Davies, Toby Jones, Boyd Holbrook, Ethann Isidore ve Mads Mikkelsen rol alıyor.

Yapımcılığını Kathleen Kennedy, Frank Marshall ve Simon Emanuel'in üstlendiği, Steven Spielberg ve George Lucas'ın baş yapımcı olduğu "Indiana Jones ve Kader Kadranı", serinin gizem dolu atmosferini bir üst seviyeye taşımaya hazırlanıyor.

Film, 30 Haziran'da vizyona girecek.