İnanılmaz olay! Bahçesine gökten adam düştü!

İngiltere'nin başkenti Londra'da inanılmaz bir olay yaşandı. Bir uçağa kaçak olarak binen yolcu, bin metre yükseklikten bir evin bahçesine düştü. O sırada bahçesinde güneşlenen ev sahibi 3 metre ile mucize eseri kurtuldu.

Tarihe geçecek ölüm Londra'da yaşandı. Kenya Havayollarına ait bir uçağın tekerlek kısmına kaçak binen yolcu, bin metre yükseklikte daha fazla tutunamayınca bir evin bahçesine düştü. (Fotoğraftaki kişi o sırada evin bahçesinde güneşlenen John Baldock)

Güney Londra Clapham'da meydana gelen olayda evinin bahçesinde güneşlenen genç adam 3 metre yanına düşen donmuş cesetten mucize eseri kurtuldu. Oxford Üniversitesi'nde yüksek lisans yapan John Baldock, o gün başına geleceklerden habersizdi.

Patlayarak parçalandı

Büyük bir çarpma ile bahçeye düşen ceset ufak çaplı bir krater oluşturdu. Gövdesi kısmen beton alana düşen ceset parçalanarak etrafa yayıldı. Yaşadığı olayı bir mucize olarak adlandıran Baldock, bahçe duvarlarının patlamanın etkisiyle kan olduğunu söyledi.

Londra Heathrow havalimanından kalkan uçak Kenya'nın başkenti Nairobi'ye doğru gidiyordu. Bu sırada havaalanına kaçak giren şahıs Kenya uçağını buldu ve tekerlerine gizlendi. Amacı 9 saatlik uçuş sonrası Nairobi'ye ulaşmaktı ancak bu gerçekleşmedi.