İrem Derici’den ihanet itirafı: “Hıncımı alamıyorum, aldatıyorum!”

İrem Derici, Hasan Can Kaya’nın ‘Konuşanlar’ programına konuk oldu, ‘ihanet’ itirafında bulundu. “Ben de aldattım, hepsini değil ama" diyen İrem Derici, " Hıncımı alamıyorum, aldatıyorum!”" itirafında bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

YouTube'da yayınlanan Konuşanlar programıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan komedyen Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen'de yayın yapmaya başladı. Kaya'nın son konuğu ise ünlü şarkıcı İrem Derici oldu.

'Hıncımı alamıyorum, aldatıyorum!'
Adından sıklıkla söz ettiren şarkıcı İrem Derici, özel hayatı hakkında yaptığı itiraflarla şaşırttı. Sevgililerini aldattığını itiraf eden ünlü şarkıcı, “Ben de aldattım. Psikolojik şiddet çok garip bir şey. Öyle bir şey diyor ki, hıncımı alamıyorum. Gidiyorum aldatıyorum ama haberi de olmuyor. Ne yapmış oluyorum şimdi? Hepsini aldatmadım ama. Evliliğimde ya da uzun ilişkimde böyle bir şerefsizlik yapmadım. Ne zaman aldatsam, 3 ila 5 iş günü arasında o ilişki bitti" dedi.

'30 adam beğenip kenara atıyorum...'
Pandemi sürecinde sosyal medyada çok fazla vakit geçirdiğini söyleyen Derici: “Mart ayından bu yana en büyük keyfim, ‘keşfet’te adam beğenmek. 30 adam beğeniyorum, kenara atıyorum. Ertesi gün ‘o beni basına söyler’, ‘bu sabahına beni eve yollar’ diye diye eliyorum, elde kalıyor sıfır.”

Çok sahte hesabım var
İrem Derici ayrıca sosyal medyada sahte hesaplar açtığını da anlattı: “Çok sahte hesabım var. Birinde Trabzon’da yaşayan 26 yaşında bir kızım. Kedim de var, adı Fısfıs. Muhabbet ediyorum takipçilerimle.”