15 yaşındaki kız çocuğunu para karşılığı pazarlamaya çalıştı!

İş insanının 15 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiası Tekirdağ'ı karıştırdı. Çocuk yaşadığı iğrenç olayı ailesiyle paylaşınca gerçekler ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde yaşanan kan donduran olayda, 15 yaşındaki kız çocuğu annesine yaşadığı cinsel istismarı anlatınca, iş insanı İrfan Pullukçu'nun kız çocuğunu 'para karşılığı erkeklerle birlikte olmaya zorladığı' ortaya çıktı.

İddiaya göre, cinsel istismar olayı yaklaşık 1 yıl önce Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde yaşandı. Yine iddiaya göre, iş insanı İrfan Pullukçu, o tarihte ilçede anne ve ablasıyla yaşayan C.N.K.'ye cinsel istismarda bulundu. C.N.K., yaşadıklarını kimseye anlatamadı.

Bir süre önce de küçük kız, annesi N.G. ve ablası H.K. ile Aydın'ın Didim ilçesine yerleşti. Ancak iş insanı İrfan Pullukçu, aile ile irtibatını kesmedi. Pullukçu, geçtiğimiz hafta Didim'e gitti. Küçük kız da annesine, İrfan Pullukçu'nun kendisine cinsel istimarda bulunduğunu anlattı. Anne hemen jandarmaya giderek, şikayetçi oldu. Jandarma ekipleri, iş insanını gözaltına aldı. Tekirdağ'a getirilen Pullukçu tutuklanarak, cezaevine koyuldu.

Kızın ablası da tutuklandı

Küçük kız, ifadesinde ablası H.K.'yi de kendisini para karşılığı erkeklerle birlikte olmaya zorlamakla suçladı. Bunun üzerine gözaltına alınan abla da 'fuhşa aracılık etmek' suçundan tutuklandı. Pullukçu'nun hakkındaki suçlamaları kabul etmeyerek, "Ben ablasıyla birlikte oldum küçük kızla hiç bir ilişkim olmadı" dediği öğrenildi.

Bakanlık konuya sahip çıktı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Habere konu çocuğumuz, bir kuruluşumuzda güvendedir. Çocuğumuzun psikolojisi ve rehabilitasyonuna yönelik mesleki çalışmalar devam etmektedir. Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz kanalıyla da hukuki sürecin takipçisi olduğumuzu kamuoyuna saygıyla duyururuz." denildi.