İstanbul'da masaj salonuna fuhuş operasyonu! 7 kişi gözaltına alındı

İstanbul'da masaj salonu adı altında fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından, Ataşehir, Sarıyer ve Ümraniye ile Samsun'un Atakum ilçesinde daha önceden tespit edilen 9 adrese yapılan operasyonda, 3’ü kadın 7 şüpheli gözaltına alındı. Zorla fuhuş yaptırıldığı öğrenilen yabancı uyruklu 6 kadın da kurtarıldı. Şüphelilerden 4'ü tutuklanırken, 3 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İstanbul'da masaj salonuna fuhuş operasyonu! 7 kişi gözaltına alındı

İstanbul'da masaj salonunda fuhuş yaptırdıkları iddia edilen 3’ü kadın 7 kişilik şebeke polis tarafından yakalandı. Operasyonda zorla fuhuş yaptırıldığı tespit edilen 6 yabancı uyruklu kadın da kurtarıldı.

İstanbul'da masaj salonuna fuhuş operasyonu! 7 kişi gözaltına alındı - Resim : 1

Ahlak Büro Amirliği ekipleri, bir masaj salonunda fuhuş yaptırıldığı ihbarı üzerine harekete geçti. Polis yaptığı soruşturmanın ardından şüphelilerin kimliklerini tespit ederken, Ataşehir, Sarıyer ve Ümraniye ile Samsun'un Atakum ilçesinde daha önceden tespit edilen 9 adrese baskın yaptı.

İstanbul'da masaj salonuna fuhuş operasyonu! 7 kişi gözaltına alındı - Resim : 2

Yapılan baskınlarda şebeke üyesi oldukları iddia edilen  3’ü kadın 7 şüpheli gözaltına alındı. Soruşturma kapsamında zorla fuhuş yaptırılan yabancı uyruklu 6 kadının da kurtarıldığı öğrenildi.

İstanbul'da masaj salonuna fuhuş operasyonu! 7 kişi gözaltına alındı - Resim : 3

İstanbul, Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorgulanan şüphelilerin işyerlerinde yapılan aramalarda 10 adet cep telefonu bulundu. Cep telefonlarına incelenmek üzere el konuldu. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 4’ü tutuklanırken, 3 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.