İtalya Can Yaman ile Diletta Leotta'nın aşkını konuşuyor!

İtalya basını, Ferzan Özpetek'in yönettiği bir reklam ve dizi projesi için İtalya'da bulunan Can Yaman'ın ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile olan aşkını konuşuyor. Çiftin 5 günü başbaşa geçirdiği iddia ediliyor.

Google Haberlere Abone ol
Can Yaman ile Diletta Leotta'nın fotoğraflarını İtalyan magazin dergisi Chi yayınladı.
Kaynak: tv100.com

Türkiye'deki başarısının ardından yurt dışına açılan ve özellikle İspanya ile İtalya'da inanılmaz bir hayran kitlesine ulaşan Can Yaman bu kez yaptığı çapkınlıkla gündemde. İtalya'nın en ünlü spor spikerleri arasında yer alan Diletta Leotta ile Can Yaman'ın aşk yaşadığı iddia edildi.

Daha önce evinin soyulması ve Zlatan İbrahimoviç ile aşk yaşadığı iddiaları ile gündeme gelen Diletta Leotta, bu kez Can Yaman'a kancayı taktı. Çiftin 5 gün boyunca başbaşa zaman geçirdiği iddia edilirken, İtalyan magazin dergisi Chi ikilinin fotoğraflarını yayımladı.

İkilinin Roma'da aynı otel odasında kaldıkları ve tüm zamanlarını birlikte geçirdikleri ifade edilirken, dışarıya çıktıları alışveriş sıranda görüntülendikleri ortaya çıktı. Diletta'nın Instagram'dan yaptığı paylaşımda yatak odasında elinde tuttuğu bir buket çiçek için yazdığı "İşle geçen bir günün ardından, odada bir buket çiçek bulmak bizi bir gülümsemeyle uyutur" notunun Can Yaman'a gönderme olduğu iddia edildi.

Zlatan İbrahimoviç ile aşk mı yaşadı?

Diletta Leotta aslında Türkiye'nin tanıdığı bir isim. Ünlü spiker daha önce Milan'da forma giyen Zlatan İbrahimoviç ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelmişti. Bir program çekiminin ardından ikilinin arasında yakınlaşma olduğu ileri sürülmüş ancak taraflar bu iddiaları yalanlamıştı. Bir restoran çıkışında Zlatan ile Diletta görüntülenmiş ve iddialar ortaya atılmıştı.

Daha önce de Diletta'nın evinin soyulmasının ardından yapılan haberlerde 1 milyon liralık ziynet eşyası çalınan güzel spikerin yaşadığı dram anlatılmıştı.

Dilettta Leotta kimdir?

Diletta Leotta, 16 Ağustos 1991 Katanya İtalya doğumlu spor spikeridir. İtalya'da bir çok televizyon kanalında spikerlik görevinde bulunan Diletta daha önce bir evlilik yaptı.

Diletta Leotta, Leotta, 2018-2019 sezonundan bu yana DAZN için Serie A yayınlarını sunuyor.