İyilik’in Sinan’ı Mehmet Aykaç hangi oyunda başrol oldu?

İyilik dizisinde Sinan'a hayat veren Mehmet Aykaç, iki koldan birden geliyor. Ekranda farklı projelerde boy gösteren Aykaç, bu kez de tiyatro sahnesinde karşımıza çıkacak...

İyilik’in Sinan’ı hangi oyunda başrol oldu?

Medyapım’ın FOX için çektiği “İyilik” dizisi önümüzdeki sezon da devam edecek. Dizinin başarılı performansıyla öne çıkan oyuncularından biri de Mehmet Aykaç… Nefes kesen olaylara sahne olan dizide Sinan rolüne hayat veren Aykaç, aynı zamanda iki koldan birden geliyor.

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Mehmet Aykaç, Sidikli Kasabası Müzikali’nin başrolü oldu. Zorlu PSM’de sahnelenecek olan müzikalde Aykaç’a, Ceren Gündoğdu eşlik edecek.

Etkileyici’de Poyraz’ı oynuyor

Hem tiyatro, hem ekranda iki projede yer alan Mehmet Aykaç, ayrıca Gain’de yayınlanan Etkileyici adlı dijital dizinin 2. Sezon kadrosuna katıldı. Aykaç, Aslıhan Malbora’yla başrol oynayacağı dizide Poyraz karakterine hayat veriyor. 1992 Hatay doğumlu olan Mehmet Aykaç, Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera ve Koro Şarkıcılığı Bölümünde tamamladı. “Eski Hikaye” isimli dizide ilk ekran tecrübesini yaşayan Aykaç, O Ses Türkiye yarışmasına da katıldı. Aykaç’ın yıldızı Kırgın Çiçekler dizisiyle parladı.