İzmir'de levyeli kadın sürücü dehşeti: Şu an beynim patlamış olabilirdi

İzmir’de Üçyol Kavşağı'nda 2 otomobil çarpıştı. Araçların birinden çıkan kadın sürücü diğer araçtaki kadınlara levye ile saldırdı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: TV100

İzmir’in Karabağlar ilçesinde gece saatlerinde yaşanan kazada, 41 yaşındaki Gül Ö., kullandığı otomobil ile Üçyol Kavşağı’nda kırmızı ışık ihlali yaparak dönüş yaptı ve o sırada kimliği belirlenemeyen kadın sürücüyle çarpıştı.

Gül Ö., hafif yaralandı, yanında bulunan arkadaşı Eda. S. ise yara almadı. Her iki araçta maddi hasar olduğu öğrenildi. Kaza sonrası kimliği belirlenemeyen kadın sürücünün aracından indiği ve otomobile levye ile saldırdığı iddia edildi.

Gül Ö., olayı şu sözlerle anlattı;

"Kavşaktan dönerken saniyelik bir şekilde kırmızıda geçmişim. Karşı taraftan gelen araç, otomobilimin sağ tarafından vurdu. Sonra diğer sürücü levye ile birlikte aracından inerek, bana küfürler savurup aracımın camını patlattı. Camın içinden sarkarak levye ile üzerime saldırdı. Arkadaşım kafamı korumuş olmasaydı şu an beynim patlamış olabilirdi. Hala olayın şokundayım” 

Otomobil içerisindeki Eda S. ise yaşanılan olayı şu şekilde aktardı:

"Seyir halinde kavşaktan dönerken bir kaza yaşandı. Diğer otomobildeki sürücü aracından levye ile çıkarak üzerimize saldırdı. Şoför tarafındaki cama patlatana kadar levye ile vurdu. Sanırım canımıza kast etmek istedi. Bu durumdan dolayı mağduruz."

Gül Ö., korku dolu anlar sonrası baygınlık geçirdi ve ilk müdahale olay yerindekiler ve trafik polisleri tarafından yapıldı. Olay yerine 112 acil sağlık ekipleri geldi, ambulansa alınan Gül Ö.'nün sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Polis ekipleri kmliği belirlenemeyen kadın sürücü için arama başlattı.