10 bin lira veren Johnny Depp'le selfie çekebilecek, 45 bin lira veren Haluk Levent'le menemen yiyebilecek!

Johnny Depp, Alice Cooper ve Joe Perry’den oluşan Hollywood Vampires grubu, dünya turnesi kapsamında 13 Eylül Pazar akşamı İstanbul’da konser verecek. İsteyenler, o gece grup üyeleriyle tanışıp 10 bin liraya fotoğraf çektirebilecek. Bu habere en ilginç tepkiyi Haluk Levent verdi.

10 bin lira veren Johnny Depp'le selfie çekebilecek, 45 bin lira veren Haluk Levent'le menemen yiyebilecek!

Johnny Depp ile rock efsaneleri Alice Cooper ve Joe Perry’yi bir araya getiren Hollywood Vampires, çıktıkları dünya turnesi kapsamında İstanbul’a da gelecek.

Hürriyet gazetesi yazarı Mehmet Özdağ'ın haberine göre konser, 13 Eylül Pazar akşamı İstanbul Life Park’ta yapılacak.

Özdağ, organizasyonla ilgili olarak "Aktif Bank’ın sponsorluğunda, Neo Events’in organizasyonuyla düzenlenecek konserin biletleri satışta. 220 liradan başlayan bilet fiyatları, deluxe lounge’da 1100 liraya çıkıyor. Biletleri hızla tükenen konserin ‘VIP’ kategorisi de var. VIP biletin ücreti ise 10 bin lira. VIP bilet alarak konseri en ön sıradan izleyebileceğiniz gibi, sahne öncesi grup üyeleriyle de tanışabilirsiniz. Yani 10 bin lira ödeyerek 72 yaşındaki Alice Cooper, 70 yaşındaki Joe Perry ve 57 yaşındaki Johnny Depp’le selfie çekip sosyal medyada hava atma şansınız var..." ifadesini kullandı.

Cevap Haluk Levent'ten geldi

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, İstanbul'a konser için gelecek olan Jonny Depp'le selfie çektirmenin bedelinin 10 bin TL olduğunu duyunca Twitter hesabından tebessüm ettiren bir paylaşım yaptı. Levent, "Johnny Deep'ten daha pahalıyım" diyerek takipçilerini güldürmeyi başardı.

Levent, "Johnny Deep'ten daha pahalıyım. Bir menemen 45 bin lira! Telefonda türkü söylemek 53 bin..." diyerek esprili bir paylaşım yaptı.