Görenler dehşete düştü!

İki kişi tarafından kaçırılan adam işkence gördü, sol eli bileğinden itibaren kesildi. Can havli ile camı kırarak sokağa fırladı, bir elinde kesilen diğer eli vardı. Çığlıkları sokağı inletirken görenler hemen telefonlara sarıldı. İşte dehşetin detayları...

Kaynak: tv100.com

İngiltere'nin Grimsby kentinde sokakta çırılçıplak koşarken bir elinde kesilen diğer elini tutan adamı görenler dehşete düştü. İki kişi tarafından kaçırıldığı belirtilen ve bir evde zorla tutulan adamın camı kırarak kaçması ve sonrasında yaşananlar dehşete düşürdü.

Kimliği gizli tutulan adamın iki kişi tarafından kaçırıldığı polis tarafından açıklanırken, mağdurun adı gizli tutuldu. Kendisini kaçıran kişilerin kıyafetlerini soyduktan sonra işkence ettiği belirtilirken, elinin kaçmak isterken mi, yoksa daha önce mi kesildiğine dair net bir açıklama yapılmadı.

Adamın işkence gördüğü sırada elinin bileğinden kesildiği iddia edilirken, adını açıklamayan bir hastane görevlisi elin yeniden dikildiğini ancak durumunun iyi olmadığını ifade etti.

Adamın polislere kaçırıldığı nokta hakkında da bilgi verdiği ve saldırganların yakalanması için çalışma başlatıldığı açıklandı.