Kadir Doğulu'dan sert çıkış: Burak Özçivit ile dost olamayız

Kadir Doğulu'dan Burak Özçivit hakkında çok konuşulacak bir açıklama geldi. Kadir Doğulu Burak Özçivit için ‘Türkiye’nin en güzel adamlarından. Şahane vasıfları var ama meşrebimiz uygun değil’ diyerek bir tartışmanın fitilini ateşledi. Bu açıklamaya Burak Özçivit'in nasıl yanıt vereceği merak konusu

İşte Kadir Doğulu'nun açıklamalarından satır başları...

Oyuncu Kadir Doğulu, '40' isimli programda yıllardır merak edilen bir konuya açıklık getirdi. Doğulu, yıllar önce aynı dizide rol aldığı ve ardından da yine eşi Neslihan Atagül'le başrolü paylaşan Burak Özçivit'le arasının neden açıldığını anlattı.

2016'daki düğünlerine Özçivit ile eşi Fahriye Evcen'i davet etmediklerini söyleyen Kadir Doğulu, Özçivit hakkındaki şu sözleriyle bir polemiği başlatmıştı:

"Sanıyorlar ki yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor. Halbuki o başka meşrepte adam! Burak'la çalıştım, çok sevdim, mert bir adam. Belki de Türkiye'nin en güzel adamlarından bir tanesi... Şahane vasıfları da var; ama meşrepimiz birbirimize uygun değil! Biz dost, arkadaş olamayız."

BURAK FUTBOL SEVİYOR' 
Doğulu, şaşkınlık yaratan sözlerini sürdürdü: "Bir araya geldiğimizde azami saygı gösteriyoruz. Kırgınlık yaratacak hiçbir kelamımız olmadı, çok kibar bir çocuktur Burak. Ama biz dost olmadık, olamadık. Çünkü biz başka meşreplerdeyiz. O futboldan hoşlanıyor ben hoşlanmıyorum, bu da bir araya geldiğinde konuşulacak şeylerin azlığını gösteriyor."