Kağıthane’deki pompalı dehşet!

Kağıthane’de gürültü kavgası sonrası bir grubun kebapçı dükkanını bastı. Kavgada 3 kişi yaralanırken, 3 şüpheli gözaltına alındı. Silahlı kavgada yaşananlar kameralara yansıdı.

Kaynak: İHA

Kağıthane'de yaşanan gürültü kavgasının ardından Muhammet A.’nın akrabaları Şükrü M. ve Enes A. kebapçıyı basmıştı. İş yerinde çıkan küfürlü tartışma sonrası iş yeri sahibi Altan A. pompalı tüfekle Şükrü M.’yi başından Enes A.’yı ise sırtından yaralanmıştı.

Yaralanan Enes A. da yanında getirdiği kuru sıkıdan bozma tabancayla ateş ederek Altan A.’yı göğsünden yaralamıştı. Olayın ardından araya giren Ömer Faruk K. (21) Enes A.’nın elindeki tabancayı alarak, iş yerinde bulunan Abdüssamet A. (21) ve Abdulvahap A. (23) ile birlikte kaçmıştı. Olaya toplamda 6 şüphelinin karıştığını ve 3’ün olayda yaralandığını tespit eden Kağıthane polisi, kebapçıdaki pompalı tüfeği, Şükrü M.’nin üstünde ise tabancayı ele geçirmişti.

Çalışmalara devam eden polis ekipleri, yaptığı bir dizi operasyonlar sonucunda olaya karışan Ömer Faruk K, Abdüssamet A. ve Abdulvahap A.’yi olaydan 12 saat bile geçmeden kısa bir sürede kıskıvrak yakalamıştı. Yaşanan olayla ilgili güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde tartışan gruplar ateş açılması sonucu kaçarak koşmaya başlıyor. Pompalı tüfekli bir şahıs ise işyerini basan grubu kovalıyor. Kısa süreli arbede sonrası şahıslar kaçıyor.