Kavgada söylenmeyecek sözler! Fatih Ürek, yakın dostu Mehmet Ali Erbil'in TikTok paylaşımlarına neler dedi neler

Buket Aydın ile Yüz Yüze programına konuk olan Fatih Ürek, yakın dostu Mehmet Ali Erbil'i hedef aldı. Bu sözler kavga çıkartır.

Kavgada söylenmeyecek sözler! Fatih Ürek, yakın dostu Mehmet Ali Erbil'in TikTok paylaşımlarına neler dedi neler

Mehmet Ali Erbil'in Çarkıfelek sunduğu dönemde, oldukça yakın dostu olan Fatih Ürek sözleriyle şaşırttı. Haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın ile Yüz Yüze programına konuk olan Ürek, programda TikTok'u aktif kullanarak para kazanan Mehmet Ali Erbil'i hedef aldı. 

"Şaklabanlık"

TikTok yüzünden yuvaların dağıldığından bahseden Fatih Ürek, bir süre önce hesap açarak uygulama üzerinden para kazanmaya başlayan Mehmet Ali Erbil'i hedef alarak şunları söyledi: "Tiktok meselesini hiç anlamış değilim. Ahlaki durumları da biraz bozuyor. Olamaz dediğim şeyleri orada görmeye başladım. Anadolu insanı da bunu yapıyor. Ülke olarak her şeyi abartıyor muyuz? Onu sorgulamaya başladım. Benim Tiktok hesabım yok. Bir kere gördüm ama Mali'ye çok şaşırdım. Ben anlam veremedim. Tiktok'tan para kazanmak amiyane tabiriyle biraz şaklabanlık oluyor. Eskiden Mehmet Ali ile çok bir araya geliyorduk. Herkesle o kadar mazim var ki hatta bana kara kutu derler."

Kavgada söylenmeyecek sözler! Fatih Ürek, yakın dostu Mehmet Ali Erbil'in TikTok paylaşımlarına neler dedi neler - Resim : 1

 

hafazakar biriyim, etek giymem"

 Sahnede işi gereği süslü biri olduğundan bahseden Ürek, kendisinin muhafazakar olduğunu söyledi. Giyimine her zaman özen gösterdiğini söyleyen sanatçı, "Ben aslında muhafazakarım. Süslüyüm ama dozunda giyinirim, göze batırmam. Sahnede giyerim süslü kıyafetlerimi. Eteklerim olmaz benim. Çizgiye uygun giyinmeye çalışırım ve çok da başarılı olduğumu düşünüyorum. Çok disiplinli ve dikkatliyim. Yanımda çalışan asistanım da tayt giyse kızarım ben. Belki yakışıyor belki yakışmıyor ama gözüme batıyor" şeklinde konuştu.