Kayseri'de derin dondurucu hırsızlarına operasyon! 2 şüpheli yakalandı
Kayseri'de bir işyerinin bodrum katında bulunan, derin dondurucuyu çalan şüpheliler, polis ekipleri tarafından yakalandı.
![Kayseri'de derin dondurucu hırsızlarına operasyon! 2 şüpheli yakalandı](https://img.tv100.com/rcman/Cw850h478q95gc/storage/files/images/2024/02/25/der-8grb_cover.jpg)
Kayseri'de hırsızlık olayı meydana geldi.
Edinilen bilgiye göre Kocasinan ilçesine bağlı Sahabiye Mahallesi'nde bir işyerinin bodrum katından derin dondurucu çalındı. Olayın ardından Suç Önleme Büro Amirliği ekiplerince yapılan çalışmada; derin dondurucuyu çalan 2 şüpheli çaldıkları malzeme ile yakalanarak gözaltına alındı. Öte yandan şahısların derin dondurucuyu çaldığı anlar güvenlik kameralarınca kaydedildi.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.