Kayserispor icra satılacak mı? O iddialar sonrası açıklama geldi!

Kayserispor, kulübün adının, markasının, store mağazası ve futbol okullarının icradan satılığa çıkarıldığına yönelik haberleri yalanladı. Açıklamada, “Yayınlanan haberler asılsız olup bu tür haber ve iddialara itibar edilmemesini önemle rica ederiz” denildi.

Kayserispor icra satılacak mı? O iddialar sonrası açıklama geldi!

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Kayserispor, bazı basın organlarında kulübün adının icradan satışa çıkarıldığına dair haberlere ilişkin açıklama yaptı.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklama söz konusu iddia yalanlandı. Çıkan haberlere itibar edilmemesi belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bazı basın organlarında yer alan haberlerde kulübümüzün adının, markasının, store mağazasının ve futbol okullarının icradan satılığa çıkarıldığına dair iddiaları üzülerek takip etmiş bulunmaktayız. Kulübümüzün markalarının satışa çıkarıldığı ile ilgili yalan ve mesnetsiz haberlerin kasıtlı yapıldığını, kulübümüze alenen zarar vermeye çalışan ve kazandığımız ivmeyi baltalamak isteyen kalemlerin amacına ulaşamayacağını bir kez daha önemle belirtiriz. Yayınlanan haberler asılsız olup bu tür haber ve iddialara itibar edilmemesini önemle rica ederiz. Kayserispor Kulübü karşı karşıya olduğu bu durumu titizlikle takip etmekte olup; duruma ilişkin tespitler yapmaktadır ve kulübümüz hukuki zeminde doğmuş, doğacak tüm haklarını kullanacaktır. Kamuoyunun bilgilerine arz ederiz."