Kaz Dağları'nda orman içinde ilerliyordu, bir anda doğanın canavarı önüne çıktı. Hayvan korkudan ağaca fırladı

Çanakkale’ye bağlı Bayramiç ilçesinde yaşayan vatandaş, Kaz Dağları'nda ormanın içinde motosikletiyle ilerliyordu. Bir anda doğanın canavarı önüne çıktı. Hayvan korkudan ağaca fırladı. Motosikletini durduran vatandaş cep telefonuyla kendisinden kaçan boz ayının çam ağacına çıkışını görüntüledi.

Kaz Dağları'nda orman içinde ilerliyordu, bir anda doğanın canavarı önüne çıktı. Hayvan korkudan ağaca fırladı

Bayramiç ilçesine bağlı Çaldağ köyünde yaşayan ve oto tamirciliği yapan Feridun Güneş motosikletiyle seyir halindeyken Kaz Dağlarında önüne boz ayı çıktı. Motosikletini durduran Feridun Güneş, cep telefonuyla kendisinden korkarak kaçan boz ayının çam ağacına çıkışını görüntüledi.

Kaz Dağları'nda orman içinde ilerliyordu, bir anda doğanın canavarı önüne çıktı. Hayvan korkudan ağaca fırladı - Resim : 1

"ÖNÜME AYI ÇIKTI"

Kendisinin bir doğa sever olduğunu belirten Feridun Güneş, “Kaz Dağlarını çok severim. Hafta sonları da gezmeye giderim. Kaz Dağlarında motosikletim ile giderken önüme ayı çıktı. Motosikletten inerek telefonumla ayıyı çekmeye çalışırken, ayı ağaca tırmanmaya başladı. Bende cep telefonumla ayıyı çektim. Doğayı seviyorum. Hayvanlara da zarar vermiyorum” dedi.

Kaz Dağları'nda orman içinde ilerliyordu, bir anda doğanın canavarı önüne çıktı. Hayvan korkudan ağaca fırladı - Resim : 2