Kim Milyoner Olmak İster'de salep sorusu izleyicileri de şoke etti

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de Arapçadan dilimize geçen 'salep' kelimesinin gerçek anlamı soruldu hem yarışmacı hem de izleyiciler şoke oldu.

Google Haberlere Abone ol

ATV'nin bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster milyonları ekran başına topladı. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen Milyoner'in yeni bölümüne 49 yaşındaki Hanife Akmaz'a yöneltilen 'salep' sorusu damga vurdu.

Kim Milyoner Olmak İster bir kez daha birbirinden ilginç sorulara ve farklı yarışmacılara sahne oldu. Yarışmaya damga vuran yarışmacı ise 49 yaşındaki Hanife Akmaz oldu.

Yarışmada oldukça başarılı bir performans sergileyen Akmaz, yarışmaya Arapçadan dilimize geçen 'salep' kelimesinin gerçek anlamını soran soruyla veda etti. İzleyiciler 'salep' kelimesinin gerçek anlamını görünce gözlerine inanamadı. 30.000 TL'lik soruya kadar gelen Akmaz, bakın o soruya ne cevap verdi.

Yüzde 50 joker hakkını kulanan Akmaz, Tilki ve Süt şıklarının kalması üzerine 'süt' cevabını verdi. Doğru cevabın 'Tilki' çıkması seyirciler arasında şaşkınlığa sebep oldu.