Kendisini eleştiren gazeteciye ünlü rockçı Teoman'ın verdiği cevap hayrete düşürdü! "Çirkinsin Kale Almıyorum"

Ünlü rock şarkıcısı Teoman, iniş çıkışlı müzik hayatına devam ederken, verdiği konserde kendisini izleyen gazeteci Eda Solmaz kendisine performansının kötü olduğunu söyleyince aldığı cevabı paylaştı. Teoman'ın eleştiriye verdiği cevap ise çok şaşırttı.

Kendisini eleştiren gazeteciye ünlü rockçı Teoman'ın verdiği cevap hayrete düşürdü! "Çirkinsin Kale Almıyorum"

Gençleri olduğu kadar tüm rockseverleri peşinden koşturan Teoman, şarkıcılığı bıraktım, bırakıyorum, geri dönüyorum derken sahnelerden kopamadı. Konserlerine devam eden Teoman'ı yıllar sonra izlemeye giden gazeteci Eda Solmaz, kendisine performansının kötü olduğunu söyleyince aldığı cevabı paylaştı. Ünlü rokçının verdiği cevap ise herkesi çok şaşırttı. 

Kendisini eleştiren gazeteciye ünlü rockçı Teoman'ın verdiği cevap hayrete düşürdü! "Çirkinsin Kale Almıyorum" - Resim : 1

Onedio'nun haberine göre, bir dönem müziği bırakan, ardından geri dönen, sonra tekrar bırakan ama bir türlü kopamayan Teoman; hem albüm yapmaya hem de sahne almaya devam ediyor.

Yaptığı açıklamalarla herkesi güldüren, kimi zaman sempatimizi kazanan Teoman'ın derbeder fotoğraflarını da sosyal medyada espri malzemesi olarak kullanılmaya devam ediliyor. 

Kendisini eleştiren gazeteciye ünlü rockçı Teoman'ın verdiği cevap hayrete düşürdü! "Çirkinsin Kale Almıyorum" - Resim : 2

O da bu tarz malzemeler vermekten hiç çekinmiyor. 'Çocuklara başlık çıksın' diyerek açıklamalarını da bilerek abarttığını söylemişti hatırlarsanız.

Yine de kendisi bir şarkıcı ve sahne alıyor. Uzun süre üstüne Teoman konserine giden ve müzik üzerine çalışan bir gazeteci olan Eda Solmaz da bu konu hakkında Twitter (X)'da yaptığı yorumla şaşırttı. 

Kendisini eleştiren gazeteciye ünlü rockçı Teoman'ın verdiği cevap hayrete düşürdü! "Çirkinsin Kale Almıyorum" - Resim : 3

Beş yıl sonra Teoman konserine gittiğini söyleyen Eda Solmaz, Teoman'a sahneden sonra eleştirilerini ilettiğinde "çirkinsin, kale almıyorum" cevabını aldığını söyledi.

Kendisini eleştiren gazeteciye ünlü rockçı Teoman'ın verdiği cevap hayrete düşürdü! "Çirkinsin Kale Almıyorum" - Resim : 4

Teoman'ın Eda Solmaz'a verdiği bu cevap oldukça ayıp tabii ki! Kimileri sahneden inip böyle bir eleştiriyi sormadığı halde aldığı için tepki vermesini haklı bulsa da, kimileri bu tavrın Teoman'a hiç yakışmadığını ve saçmalık olduğunu söyledi.

Kendisini eleştiren gazeteciye ünlü rockçı Teoman'ın verdiği cevap hayrete düşürdü! "Çirkinsin Kale Almıyorum" - Resim : 5