Kerimcan Durmaz'ın flaş Selin Ciğerci itirafı olay yarattı!

Kerimcan Durmaz ve Selin Ciğerci küslüğünün nedeni merak ediliyor. Kimsenin açıklama yapmadığı küslükte, son olarak Kerimcan Durmaz'dan ilk kez olay bir Selin Ciğerci itirafı geldi.

Kerimcan Durmaz YouTube programında yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Bir dönem yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Selin Ciğerci ile araları bozulan Durmaz ilk kez bu konu hakkında konuştu.

Kerimcan Durmaz bir daha görüşmeyeceği kişiyi açıklayınca sosyal medya yıkıldı. Kerimcan Durmaz açıklamasında "Sanırım Selin Ciğerci. Aklıma direkt o geldi. Bir arkadaşın, bir arkadaşa yapmaması gereken şeyleri yaptı. Ben ona destek oldum, o bana köstek. Hayatımdan kalıcı olarak çıktı" diyerek ilk kez bu konu hakkında konuştu.

Kerimcan'ın bu açıklaması sonrası herkes Selin Ciğerci'nin ne diyeceğini merak ediyor. Ciğerci'den ise henüz bir açıklama gelmedi.

Geçen yıl futbolcu Gökhan Çıra'yla evlenen Selin Ciğerci, 5 milyon lira ödeyerek son model bir Rolls-Royce satın almıştı. Ciğerci, 2 yıl önce Dubai'de kendisini Rolls-Royce'a bindirmeyen Kerimcan Durmaz'ın ablası Neşe Fişek'e de "Deveden büyük fil vardır" sözleriyle gönderme yapmıştı.