Kim Milyoner Olmak İster'de yanlış akıl yürüterek doğru bildi! Yanlış anladığı sorudan 50 bin TL kazandı! "Hayattaki en büyük şansım olabilir!"

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster yarışması yine ilginç anlara sahne oldu. Bir yarışmacı yanlış anladığı soruya doğru cevap vererek 50 bin TL kazandı. Yarışmacı o anları, "Hayattaki en büyük şansım olabilir!" şeklinde yorumladı.

Yanlış akıl yürüttüğü sorudan 50 bin TL kazandı!

Türkiye'nin en çok takip edilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'in dün akşam yayınlanan son bölümünde, yine çok konuşulacak anlar yaşandı. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu yarışmada bir yarışmacı, yanlış anladığı sorudan 50 bin TL kazandı. 

Yarışmacının karşısına 50 bin TL değerinde, "1987'de Londra'daki bir banka soygununda günümüzdeki değeri 180 milyon sterlin olan miktarda para çalıp Latin Amerika'ya kaçmış olan Valerio Viccei, hangisi için Ingiltere'ye geri dönmüş ve 22 sene hapis cezasına çarptırılmıştır?" sorusu çıktı. Seçenekler ise şöyleydi:

A- Arabası

B- Köpeği

C- Eşi

D-Kelebek koleksiyonu

Doğru cevabın kelebek olduğunu düşnen yarışmacı, daha sonra çift cevap joker hakkını kullandı. İlk yanıtı olan arabası cevabı doğru çıktı. Yarışmacı bu sorudan 50 bin TL kazandı.

"Hayattaki en büyük şansım bu olabilir"

İmirzalıoğlu, yarışmacıya "Aklında 'köpeği' vardı, 'arabası'na nasıl geçtin?" diye sorunca, yarışmacı, hırsızın köpeğinin 22 yıl içerisinde ölmüş olabileceğini ve Latin Amerika'ya kaçtığına göre başka bir sevgili de yapmış olabileceğini, 'Başka bir eş imkanı da olmuş olabilir' sözleriyle açıkladı.

Kenan İmirzalıoğlu burada bir yanlışlık olduğunu söyledi ve, "22 yıl hapis yatıyor, 22 yıl sonra geri dönmüyor" dedi.

Yanlış anlayıp seni doğruya çıkartan bir soru oldu" diyen İmirzalıoğlu'na yarışmacı, "Hayattaki en büyük şansım bu olabilir. Yanlış anlayarak doğru cevaba ulaştım" dedi.