Onur Büyüktopçu isyan etti! “3 gündür kendimle savaştım ama artık yeter! Defolun gidin”

Ünlü oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu, Türkiye'deki orman yangınları sürerken, sosyal medya hesaplarından eğlenceli paylaşımlar yapan isimlere isyan etti. Büyüktopçu sosyal medyadan yaptığı açıklamasıyla çok sert bir dille eleştirdi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Türkiye günlerdir yangın felaketiyle boğuşuyor. Yurdun dört bir yanında çıkan yangınlar birçok can kayıplarına ve insanların evsiz kalmasına sebep oldu. Ancak tüm bu yaşananlara seyirci kalanlar da vardı. Bazı ünlü isimlerin eğlence paylaşımları devam etti.  Bu paylaşımlara birçok ünlü isim ise isyan etti. İsyan edenlerin arasında ünlü sunucu ve oyuncu Onur Büyüktopçu da vardı.

Onur Büyüktopçu sosyal medya hesabından çok sert tepki gösterdi. 

“3 gündür bir şey yazmamak için kendimi zor tutuyorum” diyen ünlü sunucu ve oyuncu “Yeter artık! Defolun gidin” diyerek sert bir dille eleştirdi.

Instagram hesabından paylaşım yapan Büyüktopçu şu ifadeleri kullandı:

"3 gündür zor dayandım, 'Karışmayım' dedim, sustum sustum sustum. Ama artık yeter, delirttiniz adamı, selfileriniz , içkileriniz, danslarınız, yemekleriniz batsın. Allah aşkına beni silin engelleyin, kendi dünyanızda mutlusunuz çünkü beter olun. Gerçekten bazı tanıyamadığım arkadaşlarım, mahalle yanarken yer aldıkları yerdeler, yazıklar olsun. Ülke yanıyor ülke, can gidiyor, insan gidiyor, hayvanlarımız, doğamız ölüyor. Sen de hala yan koyda şampanyalar patlatıp, yat partilerinde ol.