Erkan Petekkaya çıldırdı, ateş püskürdü! "En pis küfürleri size gönderiyorum"

tv8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakterini hayat veren ancak diziyle yollarını ayıran ünlü oyuncu Erkan Petekkaya sosyal medyada gördüğü paylaşım sonrasında ateş püskürdü.

Erkan Petekkaya çıldırdı, ateş püskürdü! "En pis küfürleri size gönderiyorum"

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya sosyal medyada gördüğü bir paylaşımı kendi sosyal medya hesabında yayınlayarak adeta ateş püskürdü.

tv8’de yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakterine hayat veren daha sonra ise yaşanan bir olaydan sonra diziyle yollarını ayıran Erkan Petekkaya, sosyal medyada gördüğü paylaşım sonrası aynı paylaşımı kendi hesabında paylaşarak ateş püskürdü.

tv8 ekranında yayınlanan müzik ödül töreninde ‘En İyi Çıkış’ ödülü ‘Peşimde’ şarkısıyla Kerimcan Durmaz’a verilmiş, Erkan Petekkaya ise bu duruma tepki göstermişti.

‘Kırmızı Oda’ dizisinde rol alan Erkan Petekkaya, Kerimcan Durmaz’a ödül verildiğini görünce Instagram hesabından TV8’in sahibi Acun Ilıcalı’ya da tepki gösterdi.

"Acun bey yuh size"

Durmaz’ın uçaktaki müstehcen görüntüsünü hatırlatan Petekkaya, “Bu kişi cinsel organını gözünüze soktu. Sizin gözlerinize. Helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz, kötü kişilersiniz. Acun Bey yuh size. Ahlak yoksunu. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. Acun efendi yuh” ifadelerini kullanmıştı. Daha sonra ise paylaşımını silmişti.

Erkan Petekkaya çıldırdı, ateş püskürdü! "En pis küfürleri size gönderiyorum" - Resim : 1

"Kusura bakmayın"

Ardından ise “Oyuncu, sosyal medyada gündem olmasının ardından yeni bir paylaşım yaparak “Söylediğimde haklı olsam da üslubum hatalı olmuş. Bu yüzden lütfen kusura bakmayın” şeklinde yeni bir paylaşım yapmıştı.

Erkan Petekkaya çıldırdı, ateş püskürdü! "En pis küfürleri size gönderiyorum" - Resim : 2

Sosyal medyada yapılan bir paylaşım ise Ünlü oyuncuyu çileden çıkardı. Paylaşımda “Acun Ilıcalı onu Kırmızı Oda dizisinden kovmuştu” ifadelerini gören Erkan Petekkaya çıldırdı.

“Ahlaksız haberciler terbiyesizligin son noktaları ünlü olmak isteyen zavallıılar”

Paylaşımı alıp kendi sosyal medya hesabında yayınlayan Erkan Petekkaya fotoğrafın altına, “Ben hiç bir yerden kovulmadım !!!!!!!!! Ahlaksız haberciler terbiyesizligin son noktaları ünlü olmak isteyen zavallıılar .ben hiç bir yerden kovulmadım yalancı yoksunlar .yahu ben beddua hiç etmemiştim ama size edecegim Allah belanızı versin bu yaptıgınız yalan haberin her tıklaması size bela olarak dönsün Allah gani belanızı versin ahlak yoksunları.yeter ne Acunu ne de beni pislik zihniyetlerinize alet etmeyin .zavallılar gidin akıllı projeler üretin dümbelekler .yazmıyorum ama en pis küfürleri size gönderiyorum .hayırlısıyla .Allah yüreginize iyilik versin” ifadelerini kullandı.

Erkan Petekkaya çıldırdı, ateş püskürdü! "En pis küfürleri size gönderiyorum" - Resim : 3