Kıvanç Tatlıtuğ korona virüs test sonucu belli oldu

Ünlü oyuncu kendisini iyi hissetmediği için kontrol amaçlı hastaneye yattğı öğrenildi. Hastaneye yatışı yapılan Tatlıtuğ’un korona virüsten şüphelendiği öne sürüldü. Tatlıtuğ'un korona virüs test sonucu belli oldu.

Google Haberlere Abone ol

Kıvanç tatlıtuğ korona virüs salgını nedeniyle eşi Başak Tatlıtuğ ile Kemerburgaz’da orman içinde bulunan evlerinde inzivaya çekilmişti.

Sosyal medya heabından açıklama yaptı

Koronavirüs tehlikesiyle hastaneye yatan Kıvanç Tatlıtuğ test sonucunu açıkladı. Tatlıtuğ "Yüksek ateş ve öksürük şikayeti ile geldiğim hastanede, yapılan tetkikler sonucunda akciğerimde küçük bir alanda zatürre odağı tespit edildi. Bununla ilgili olarak takip ve tedavi altına alındım. Bugün Covid-19 test sonucumun negatif geldiğini öğrendim.
Yarın yapılacak son kontrollerim sonucuna göre gerekirse evde takip ve tedavime karar verilecektir..Ülkemizde özellikle bu dönemde yoğun mesai harcayan sağlık personellerine çok teşekkür ediyor, başta Covid-19 ile mücadele eden hastalar olmak üzere tüm hastalara Allah’tan şifa diliyorum. Dualarımız sizinle. Ben iyiyim... İlginize teşekkür ederim" dedi.

 

Başak Dizer'den paylaşım

Koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırılan ve koronavirüs testi sonucu negatif çıkan Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer açıklama yaptı. Dizer "Son dakika aldığımız haberle sevindik hatta zatürreye bile sevindik.Fakat bugün vefat eden 63 kişi için ve yeni 2148 vaka için çok çok üzgünüm. Ateş düştüğü yeri yakar. Allah sevdiklerine güç ve sabır versin. Allah rahmet eylesin. Hasta olanlara da acil şifalar dilerim" dedi.