'Kobra Murat' lakaplı Murat Divandiler'in mal varlığı şoke etti!

'Kobra Murat' lakaplı Murat Divandiler'in, Armağan Çağlayan'ın YouTube programında itiraf ettiği mal varlığı ağızları açık bıraktı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

'Kobra Murat' lakaplı Murat Divandiler, Armağan Çağlayan'ın YouTube'Armağan Çağlayan'ın 'Gör Beni' programına konuk oldu. Eğlenceli kişiliği, farklı tarzıyla dikkat çeken 'Kobra Murat' lakaplı Murat Divandiler, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Murat Divandiler, merak edilen 'Kobra Murat' lakabının nereden geldiği de açıkladı.

Zengin bir kadına yaptığı kostümler ve sonrasında düğündeki 'kobra' şovu sonrası adının 'Kobra' olduğunu söyledi.

Kobra Murat, Armağan Çağlayan'ın, "Murat Bey 'artık çalışmayacağım' dediniz. Emeklilik gibi gelecek garantiniz var mı?" sorusuna, "Çocuklarımın hepsine ev aldım. Kızıma en son yazlık aldım. Sadece ortanca oğlumun yazlığını almadım, ona da biraz ders vermeye çalışıyorum. Çok baba parası yiyor bunlar. "Çalışırdım, su satıp aileme destek olurdum. Bisiklete bile binmedim, hep çalıştım. Çocuklarım bunları görmesinler diye akülü arabalar bile aldım. Şimdi hepsine yazlıklarını aldım, ezilmedi onlar. Bizim gibi büyümediler" yanıtını verdi.

Kobra Murat, "Emekliliğim yok, evlerim var. Kira gelirim var, onlar da çocuklarımın. İki tane daha evim, iki dükkanım var. Yaşlanırsam ben yine çorbayı kazanırım. Ben işten gocunmam ya da dükkanımda kostüm dikerim. Bulurum yani parayı..." sözleriyle mal varlığını açıkladı.