Netflix'in Kod Adı Kulüp dizisine flaş isim

Netflix'in geçtiğimiz günlerde duyurduğu Türk yapımları arasında bulunan Kod Adı: Kulüp dizisi hakkında flaş gelişme. Başrollerinde Gökçe Bahadır ve Barış Arduç'un olacağı diziye, Fırat Tanış'ın da dahil olacağı öğrenildi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: Birsen Altuntaş - tv100

O3 Medya'nın Netflix için hazırladığı Kod Adı Kulüp dizinin çekimlerinin ocak sonunda başlaması planlanıyor. Başarılı yönetmen Zeynep Günay Tan'ın imza atacağı dizide kadroya katılan Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci'nin ardından Fırat Tanış'la görüşüldüğü öğrenildi.

Zeynep Günay Tan ile Fırat Tanış unutulmaz dizi İstanbullu Gelin'de beraber çalışmıştı. 

Kod Adı: Kulüp

Yapımcılığını Saner Ayar ve Ayşe Durmaz ile birlikte O3 Medya'nın üstlendiği dizinin, yönetmen koltuğunda ise Zeynep Günay Tan ve Seren Yüce oturuyor. Dizinin senaryosu ise Necati Şahin önderliğinde, Ayşin Akbulut, Serkan Yörük, Bengü Üçüncü, Rana Denizer’den oluşan kadronun güçlü kalemine ait.

Ünlü oyuncular Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci’nin başrolünde yer aldığı, 1955 İstanbul’unda geçen hikaye, dönemin devrim yaratan gece kulübünde çalışan eski mahkum Matilda ve hapisten çıktığı güne kadar kendisinin varlığından habersiz olan kızı Raşel’in yaşam macerasını anlatıyor. Matilda bir yandan kızı Raşel ile ilişkisini düzeltmeye, onu Pera’nın belalı yakışıklısı Fıstık İsmet’ten uzak tutmaya çalışacak; bir yandan da gece hayatındaki meslektaşları olan cesur patronu Orhan, kıskanç yönetici Çelebi ve vizyoner sanatçı Selim’in egolarını yönetmeye uğraşacaktır. Müşteriler için cennet, çalışanlar için bir cehennem olan Kulüp, Matilda’nın gelişiyle yepyeni bir ruha bürünecek; her biri kendi hikayesinin “öteki”si olan karakterlerimiz için bir yuvaya dönüşecektir. Belki de en güzel aile, ailesizlerin kurduğudur.