Yolcu otobüsü ile temizlik aracı çarpıştı: Ölüler ve yaralılar var

Konya'da yolcu otobüsünün temizlik çalışmasına yapan araca çarpması sonucu 2 kişi yaşamını yitirdi, 14 kişi de yaralandı.

Yolcu otobüsü ile temizlik aracı çarpıştı: Ölüler ve yaralılar var

Halil İbrahim Çizmeci idaresindeki Kamil Koç firmasına ait 61 ABT 768 plakalı yolcu otobüsü, Seydişehir-Antalya kara yolunun 7. kilometresinde yolda temizlik çalışması yapan Karayollarına ait Ahmet Ecevit yönetimindeki 06 DOA 803 plakalı kamyona arkadan çarptı. İhbar üzerine kaza yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Yolcu otobüsü ile temizlik aracı çarpıştı: Ölüler ve yaralılar var - Resim : 1

OTOBÜS ŞOFÖRÜ HAYATINI KAYBETTİ
Otobüs şoförü Çizmeci olay yerinde hayatını kaybetti. Kamyon şoförü Ecevit ve aynı araçtaki Ümmet Şahin ile otobüste bulunan İrem Ece Güler, Ömer Yavuzer, Gülşen İkbal Duran, Hüseyin Özcan, Mustafa Cengiz, Saliha Altınok, Helimcan Topuz, Selahattin Şahin, Aniş Yılmaz, Osman Sefa Özdemir, Muhammet Memişbey, Engin Söver ve Halil Cabacı yaralandı.

Yolcu otobüsü ile temizlik aracı çarpıştı: Ölüler ve yaralılar var - Resim : 2

AĞIR YARALI YOLCU YAŞAMINI YİTİRDİ
Ambulanslarla Seydişehir Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan Ecevit ve Yılmaz'ın durumlarının ağır olduğu öğrenildi. Seydişehir Devlet Hastanesi'ndeki ilk müdahalenin ardından Konya'ya sevk edilen Aniş Yılmaz'ın da hayatını kaybettiği bildirildi.