6 aylık hamile kadının feryadı

Korona virüse yakalanan 3 çocuk annesi 39 yaşındaki 6 aylık hamile kadın hastane yatağından gözyaşları içinde feryat etti. Acılar içindeki kadın, insanlara evde kalmaları için çağrıda bulundu.

İngiltere'nin Kent şehrinde yaşayan üç çocuk annesi 39 yaşındaki Karen Mannering, karnındaki 6 aylık bebeğiyle hastane odasından yalvardı. Karen'ın hasta yatağından yaptığı yakarış dünyanın ilgisini çekerken nefes almakta zorlanan kadının tedavisine devam edildiği açıklandı.

Altı aylık hamile olan Karen Mannering, insanları dışarı çıkmamaları konusunda uyardı. Her cümlesinde nefes almakta zorlandığı belli olan hamile kadın, yaşadıkları ile kıyaslandığında "Dışarı çıkmanıza değmez" ifadelerini kullandı.

İnglitere'nin Kent şehrinde yaşayan Karen'ın video boyunca konuşmakta güçlük çektiği gözlemlendi. Covid-19 nedeniyle zatürreye yakalanan kadın, Kent'in Margate ilçesindeki QEQM Hastanesi'nde tedavi altında.

Çektiği vdieoda kameraya bakarak konuşan Karen, "39 yaşında ve yaklaşık 26 haftalık hamileyim. Kısa süre önce korona virüsüne yakalandığımı açıkladılar. İki haftadır hastayım. Geçtiğimiz Cumartesi gününden beri hastanedeyim ve bugün Çarşamba. İki ciğerimde de zatürre var. Hem kendim hem de bebeğim için hayatta kalmaya çalışıyorum" dedi.